Otakar Pěnkava

SKRZE PM PROVOZUJI POUZE PLACENOU PODPORU. Pokud máte zájem o bezplatnou, obraťte se na fórum. Tam přispívám také. Provozuji phpBB.cz a spolu s tímto týmem se staráme o jeho hladký chod! Specializuji se na vlastní projekty - Copywriting.cz, PayPost.cz a Datacho.cz

Martin Böhm

je informatik, analytik, futurolog, žurnalista, bloger, manažer, korektor, porotce, kritik a umírněný skeptik. Věnuje se zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, sociologii, ekologii, etice a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Ekonomiky založené na přírodních zákonech / zdrojích, co by udržitelného modelu, provozovatelem projektu DuchDoby.CZ, interForum.cz a řady dalších a externistou rádia Svobodný vysílač CS.

TheEilag

Jeho začátky byli na Forum-zdarma.cz, kde pomáhal uživatelům. Poté poskytoval technickou podporu na freehostingu na vytváření fóra phpBB a MyBB fór - dříve na phpbb-zdarma.eu a forum-zdarma.eu. V roce 2013 nastoupil do týmu phpBB.sk, kde fungoval do jara 2015. Do phpBB.cz týmu vstoupil na jaře roku 2014. TheEilag studuje střední školu.

Depotys

Tvorba www stránek, auto-moto, sebevzdělávání, velkoplošné malby

kksmirice

http://www.prolamy.hys.cz

Eva004

Jsem členkou JuniorTeamu a radím uživatelům programu phpBB.


Máš zájem?

Máš zájem se stát členem podpory? Vyznáš se v phpBB a baví tě pomáhat lidem? Pokud jsi na vše odpověděl ANO, tak právě tebe hledáme! Napiš jednomu z nás a my tě vyzkoušíme.