Otakar Pěnkava

SKRZE PM PROVOZUJI POUZE PLACENOU PODPORU. Pokud máte zájem o bezplatnou, obraťte se na fórum. Tam přispívám také. Provozuji phpBB.cz a spolu s tímto týmem se staráme o jeho hladký chod! Specializuji se na vlastní projekty - Copywriting.cz, PayPost.cz a Datacho.cz

Martin Böhm

SKRZE SZ POSKYTUJI POUZE PLACENOU PODPORU. Máte-li zájem o bezplatnou, obraťte se na fórum. Martin je informatik, analytik, futurolog, žurnalista, bloger, manažer, korektor, porotce, kritik a umírněný skeptik. Věnuje se zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Podporuje Zdrojovou ekonomiku; provozuje, mimo jiné, projekty DuchDoby.CZ, forum.sebesdileni.cz, peertube.sebesdileni.cz a řadu dalších.

TheEilag

Jeho začátky byly na Forum-zdarma.cz, kde pomáhal uživatelům. Poté poskytoval technickou podporu na freehostingu na vytváření fóra phpBB a MyBB fór - dříve na phpbb-zdarma.eu a forum-zdarma.eu. V roce 2013 nastoupil do týmu phpBB.sk, kde fungoval do jara 2015. Do phpBB.cz týmu vstoupil na jaře roku 2014. TheEilag je absolvent střední školy a pracovník ve zdravotnictví.

Depotys

Tvorba www stránek, auto-moto, sebevzdělávání, velkoplošné malby

kksmirice

http://www.prolamy.hys.cz

Eva004

Jsem členkou JuniorTeamu a radím uživatelům programu phpBB.


Máš zájem?

Máš zájem se stát členem podpory? Vyznáš se v phpBB a baví tě pomáhat lidem? Pokud jsi na vše odpověděl ANO, tak právě tebe hledáme! Napiš jednomu z nás a my tě vyzkoušíme.