Jaký Internetový prohlížeč používáte?

Zde můžete psát o tématech jiných, než je phpBB.

Jaký používáte internetový prohlížeč?

Můžete vybrat 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Uživatelský avatar
Darth_Yoda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 724
Registrován: sob 19. lis 2005 1:00:00
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:

Jaký Internetový prohlížeč používáte?

Příspěvek od Darth_Yoda » sob 28. led 2006 11:57:48

Otevírám diskuzi na zajímavé téma nejlepšího internetového prohlížeče. Pište sem své názory, klady a zápory! Firefox? IE? Mozilla? Nebo něco úplně jinýho?? Pochlubte se... :wink:

Já používám Firefox a jsem docela spokojenej...IE má na můj vkus až moc bezpečnostních mezer... :roll:

edit ameeck: Opraveny chyby a přidány používané prohlížeče :arrow: díky ameecku :wink:
Naposledy upravil(a) Darth_Yoda dne sob 28. led 2006 12:28:33, celkem upraveno 3 x.
Pesimisté jsou přesvědčeni, že všechny ženy mají volné mravy; optimisté v to doufají.

invalid user
Příspěvky: 2913
Registrován: čtv 01. led 1970 2:00:00

Příspěvek od invalid user » sob 28. led 2006 12:00:53

Microsoft IE. Naprosto mi vyhovuje a nepatøím mezi ty, kteøí ho kritizují, jen proto, ¾e je od Microsoftu nebo proto, ¾e jsou na nìj vydávány záplaty. Na Firefox nevycházejí záplaty, tam udìlaj novou celou verzi, co¾ mi pøipadá slo¾itìj¹í. V ka¾dém pøípadì IE mi poskytuje v¹echno co potøebuju. Navíc mám dostateènou ochranu, tak¾e jestli je nìjak dìravý, mì to vadit nemusí.

Uživatelský avatar
Darth_Yoda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 724
Registrován: sob 19. lis 2005 1:00:00
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth_Yoda » sob 28. led 2006 12:03:55

Tyler_Durden píše: Microsoft IE. Naprosto mi vyhovuje a nepatřím mezi ty, kteří ho kritizují, jen proto, že je od Microsoftu nebo proto, že jsou na něj vydávány záplaty. Na Firefox nevycházejí záplaty, tam udělaj novou celou verzi, což mi připadá složitější. V každém případě IE mi poskytuje všechno co potřebuju. Navíc mám dostatečnou ochranu, takže jestli je nějak děravý, mě to vadit nemusí.

taky pravda :wink: nicméně používáš IE tak, jak je, nebo jsis si tam přidal nějaké funkce pomocí rozšíření? Mě osobně na IE děsně štve, že nemá funkci otevřít v novém panelu, že musíš otevírat pokaždé v novém okně...
Pesimisté jsou přesvědčeni, že všechny ženy mají volné mravy; optimisté v to doufají.

loko
Příspěvky: 21
Registrován: ned 08. led 2006 1:00:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od loko » sob 28. led 2006 12:04:11

Používám Firefox asi dva roky a IE už jenom kvůli MojiBance.
Obrázek[/img]

Uživatelský avatar
Darth_Yoda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 724
Registrován: sob 19. lis 2005 1:00:00
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth_Yoda » sob 28. led 2006 12:05:46

loko píše: Používám Firefox asi dva roky a IE už jenom kvůli MojiBance.

to bude asi největší problém konkurentů IE. Že některé weby na něm neběží korektně...
Pesimisté jsou přesvědčeni, že všechny ženy mají volné mravy; optimisté v to doufají.

invalid user
Příspěvky: 2913
Registrován: čtv 01. led 1970 2:00:00

Příspěvek od invalid user » sob 28. led 2006 12:07:23

Pou¾ívám IE tak, jak je. Jeden èas jsem mìl taky FireFox a pøiznám se, ¾e otevírání panelù namísto oken jsem vyu¾il asi tak dvakrát nza celou dobu.

ameeck
Příspěvky: 6425
Registrován: ned 06. lis 2005 1:00:00

Příspěvek od ameeck » sob 28. led 2006 12:07:55

Darth_Yoda píše:
Tyler_Durden píše:Microsoft IE. Naprosto mi vyhovuje a nepatřím mezi ty, kteří ho kritizují, jen proto, že je od Microsoftu nebo proto, že jsou na něj vydávány záplaty. Na Firefox nevycházejí záplaty, tam udělaj novou celou verzi, což mi připadá složitější. V každém případě IE mi poskytuje všechno co potřebuju. Navíc mám dostatečnou ochranu, takže jestli je nějak děravý, mě to vadit nemusí.

taky pravda :wink: nicméně používáš IE tak, jak je, nebo jsis si tam přidal nějaké funkce pomocí rozšíření? Mě osobně na IE děsně štve, že nemá funkci otevřít v novém panelu, že musíš otevírat pokaždé v novém okně...
A FF? Ten to taky donedávna neuměl a i teď je to dost krkolomný a nepoužitelný(nedokonale okopírovaný od Opery), a hlavně u FF musíš mít 15 pluginů aby se aspon trochu vyrovnal opeře..., já mám Operu 9TP1 a nemůžu si ji vynchválit, už jí používám od šestkovejch verzí...

Integrovaný mail klient, panely, super záložky, RSS čtečka, plně konfigurovatelné menu(i třeba po pravym stisku myší), je taky rychlá narozdíl od nemotorného FF, při zoomování a upravování velikosti okna se nerozhodí layout stránky..


Uživatelský avatar
Darth_Yoda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 724
Registrován: sob 19. lis 2005 1:00:00
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth_Yoda » sob 28. led 2006 12:08:40

Tyler_Durden píše: Používám IE tak, jak je. Jeden čas jsem měl taky FireFox a přiznám se, že otevírání panelů namísto oken jsem využil asi tak dvakrát nza celou dobu.

to já to používám při surfování pořád...mám pak větší přehled. Ale IE taky není k zahození, akorát by se pro mě musel trochu "vytunit".... :P
Pesimisté jsou přesvědčeni, že všechny ženy mají volné mravy; optimisté v to doufají.

invalid user
Příspěvky: 2913
Registrován: čtv 01. led 1970 2:00:00

Příspěvek od invalid user » sob 28. led 2006 12:13:10

2 Ameeck: Já Operu zavrhl u¾ kdysi dávno, kdy¾ jsem je¹tì neumìl hledat banner-killery atd., zkrátka, kdy¾ mì otravovala v Opeøe reklama. Od tý doby jsem po ní ne¹áhl. Jinak e-mailový klient pou¾ívám Mozzila Thunderbird. Nemám toti¾ Office 2003 a Outlook XP mi absolutnì nevyhovuje. Thunderbird rules!

Uživatelský avatar
Darth_Yoda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 724
Registrován: sob 19. lis 2005 1:00:00
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth_Yoda » sob 28. led 2006 12:13:24

Pradu díš, soudruh Ameeck. Opera je lepší než FF, ale pro někoho je Opera moc nabobtnalá, právě kvůli funkcím, které jsi tady jmenoval. RSS čtečka je ale fakt dobrá vjec!
Pesimisté jsou přesvědčeni, že všechny ženy mají volné mravy; optimisté v to doufají.

D3STROY
Příspěvky: 78
Registrován: úte 08. lis 2005 1:00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od D3STROY » sob 28. led 2006 13:52:56

já momentálně používám Firefox, mám v něm rozšíření které potřebuju, vyhovuje mi to...
Firefox také nejlépe dodržuje standarty W3C.
Operu jsem používal před tím, ale nějak mě přestala bavit, jediné po čem se mi možná stýská je to, jak v operu vypnete, zapnete a máte tam to samé - to je geniální věc...
Když jsem používal IE, otravovala mě reklama, viry a blokování automaticky otevíraných oken, které je v IE vyřešeno opravdu bídně...
Teď jsem si Firefox opravdu zamiloval a uvidíme jaký bude další vývoj prohlížečů...
potřebujete pomoct?
ICQ: 333000545
//promiňte, ale momentálně nemám internet, tak jsem nedostupný...
už brzy bych ho měl zas normálně mít tak mě prosim zatim nekamenujte...

Honya
Příspěvky: 166
Registrován: stř 09. lis 2005 1:00:00

Příspěvek od Honya » sob 28. led 2006 15:36:08

Obrázek

formelin
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 20
Registrován: úte 08. lis 2005 1:00:00
Bydliště: : PRAHA :

Příspěvek od formelin » sob 28. led 2006 15:52:25

jj opera je nejlepši ... ;o)
ignorujte prosím zprávy z kontaktu formelin 193-211-699 tento kontakt mi byl totiz odcizen ! děkuji za pochopení...

Link-in
Příspěvky: 50
Registrován: stř 11. led 2006 1:00:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Link-in » sob 28. led 2006 16:46:12

ja si mzslim ye Moyila Firefox mi dost vzhouje yabranuje dalsim nevzyadanzm scriptum a pod .. sem spokojen

BigSnake353

firefox

Příspěvek od BigSnake353 » úte 31. led 2006 17:40:34

jednoznačne firefox mozila ale da sa aj opera /ie je v poho ,ale najviac použivam firefox //mam všetky nainstalovane.

Odpovědět