Aktualizace fóra

Zde najdete poptávku a nabídku pracovních příležitostí pro své projekty a fóra
Odpovědět
Ladislav
Příspěvky: 2
Registrován: pát 05. led 2024 11:50:09

Aktualizace fóra

Příspěvek od Ladislav » pát 05. led 2024 12:08:57

Dobrý den,

sháním schopného programátora, který by se postaral o aktualizaci fóra. Fórum běží od roku 2010, obsahuje 98 tis. příspěvků, 4,8 tis. témat, 71 tis. obrázků a je mi líto ho nechat úplně umřít. V případě zájmu mě prosím kontaktujte.

S pozdravem,
Ladislav

x-rated
Příspěvky: 171
Registrován: pát 06. úno 2015 22:02:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od x-rated » úte 09. led 2024 20:56:33

má to nějakej specifickej důvod, že na aktualizaci fóra sháníš programátora? 🤔 chceš kromě aktualizace programovat i nějaký rozšíření nebo něco takovýho? 🤔
fórum o připojení k internetu ➡️ internetforum.cz

Ladislav
Příspěvky: 2
Registrován: pát 05. led 2024 11:50:09

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Ladislav » čtv 11. led 2024 11:12:46

x-rated píše:
úte 09. led 2024 20:56:33
má to nějakej specifickej důvod, že na aktualizaci fóra sháníš programátora? 🤔 chceš kromě aktualizace programovat i nějaký rozšíření nebo něco takovýho? 🤔
Ve fóru je pár MODifikací, který nejspíš budou vyžadovat někoho zručnějšího. Někoho kdo je odstraní nebo nahradí MODem "aktuálním". Věřím, že se objeví i pár chyb a tak nechci aby se něco zbytečně pokazilo (nebo jestli se provádí záloha? - netuším). Vím třeba, že díky neaktualizování se automaticky odhlašují uživatelé, nebo se zobrazuje nějaká chyba při úpravě příspěvku. Hlavně nikdo s phpBB už nechce mít nic společnýho a já to chápu. Proto hledám poslední naději u vás. Práce může být na FA nebo i bez.

Odpovědět