Nezobrazí se v citaci fotka, ani obrázek

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
rossi01
Příspěvky: 22
Registrován: úte 06. bře 2012 15:36:16

Nezobrazí se v citaci fotka, ani obrázek

Příspěvek od rossi01 » stř 13. bře 2024 20:32:08

Zdravím.
Mám problém v phpbb.
Když někdo vloží do příspěvku fotografii, tak se normálně všem zobrazí. Pokud ovšem někdo fotografii chce komentovat a dá to formou citace. Tak se fotografie v citaci už nezobrazí. Zobrazí se pouze název souboru(jméno fotografie)např. "DSC01091.JPG" ve formě textu. Potřebuji aby fotografie byla zduplikována i v citaci .
Používám nahrávání fotografií přímo do phpbb do složky files.
Nevíte někdo co s tím? Všechny nastavení příloh, příspěvků a vůbec fóra, jsem prošňupal a nepřišel na nic.
Tady na fóru jsem taky hledal jestli neměl někdo podobný problém a taky nemohu nic najít.
Předem děkuji za jakoukoliv radu či pomoc

leschek
Příspěvky: 3027
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezobrazí se v citaci fotka, ani obrázek

Příspěvek od leschek » čtv 14. bře 2024 23:08:35

Takže to nefunguje proto, že fotku posíláš jako přílohu. Pokud ji přidáš do BBKódu IMG, tak by se měla v citaci zobrazit. To ale znamená nahrávání souboru do fóra pomocí nějakého rozšíření, nebo nahrávání fotky na nějaké úložiště (třeba tohle je zdarma) fotek a pomocí její URL adresy ji přidat do fóra pomocí BBKódu IMG.
Jinak, pokud trváš na používání příloh, tak existuje rozšíření „Quote Attachments Img in Posts“ pro starší verzi phpBB, ale v tomto příspěvku na phpBB.com je nová verze souboru, kterou se nahradí stejně pojmenovaný soubor v rozšíření:

Kód: Vybrat vše

vychozi_slozka_fora\ext\threedi\qaip\ext.php
Pak to bude fungovat i na novém phpBB 3.3.x (zkoušel jsem to na 3.3.11)

rossi01
Příspěvky: 22
Registrován: úte 06. bře 2012 15:36:16

Re: Nezobrazí se v citaci fotka, ani obrázek

Příspěvek od rossi01 » úte 19. bře 2024 8:47:39

Díky moc. Funguje to! Je to přesně to co jsem potřeboval.
Ještě jednou děkuji

Odpovědět