Prisposobenie/správa rozšírenia mi nenačíta nič na instalaciu ani doplnok ani štýl

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
lukas888545454
Příspěvky: 2
Registrován: ned 17. kvě 2020 3:01:44

Prisposobenie/správa rozšírenia mi nenačíta nič na instalaciu ani doplnok ani štýl

Příspěvek od lukas888545454 » ned 17. kvě 2020 3:04:44

Nazdar nedarí sa mi nijako pridať žiaden doplnok ani sýl ani ziadny iny instalacny baliček,
vsetko robim podla navodu cize nakopirujem rozbalene do public_html/ext a ked idem do správy rozšírenia nieje tam nic, už som skušal cely zip archiv, zbalene, rozbalene v priecinku aj v samostatne v ext, dalej som to iste vyskusal aj v public_html/phpbb/extensions taktiež všetky možne varianty a stale sa mi tam nic neobjaví.vedel by mi niekto poradit kde robim chybu? dakujem za kazdu pomoc.
prosilver /phpbb3.1.8

x-rated
Příspěvky: 171
Registrován: pát 06. úno 2015 22:02:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prisposobenie/správa rozšírenia mi nenačíta nič na instalaciu ani doplnok ani štýl

Příspěvek od x-rated » ned 17. kvě 2020 19:45:36

tak pro začátek by nebylo od věci aktualizovat fórum na současnou verzi 3.3 a pak zkusit dát rozšíření do složky ext v hlavní složce fóra, to by mělo normálně fungovat
fórum o připojení k internetu ➡️ internetforum.cz

Odpovědět