SEO

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
Doodie

SEO

Příspěvek od Doodie » úte 03. pro 2019 19:03:32

Zdravím pánove, toto téma jsem nikde moc nenašel.

Je možné nějak jednošuše v adminsitraci případně jinak změnit URL, TItulek či metadescription ?

ty defaultní tvary pro vyhledávač asi nebudou nic moc :)

Doodie

Re: SEO

Příspěvek od Doodie » úte 03. pro 2019 19:05:39

ps: omlouvam se za chyby ale příspěvek mi už nejde změnit :D

Payn
Příspěvky: 96
Registrován: úte 03. bře 2015 19:09:42
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: SEO

Příspěvek od Payn » stř 04. pro 2019 10:10:35

Doodie píše:
úte 03. pro 2019 19:05:39
ps: omlouvam se za chyby ale příspěvek mi už nejde změnit :D
Existuje na to rozsireni, ale stejne to nema nejaky velky vyznam, seo optimalizace neni jednoducha. Pokud si to nechas u nekoho udelat, zaplatis nekrestanskou castku. Takze pokud nejsi zazobanec, tak radeji seo vubec neres. Navic ciste pro diskusni fora je to uplna zbytecnost. To uz je lepsi udelat reklamu na googlu.
Head Game Developer, hlavni vyvojar, admin OS IRC

Snazim se pomahat uzivatelum reprodukovanim jejich chyby a naslednym resenim. Vzdy popiste chybu co nejkonkretneji: kdy se chyba objevila, po jakem zasahu/ci zmene, jak dlouho chyba pretrvava a kam odkazuje. Usetrite mi cas v hledani zavady.

Davide1

Re: SEO

Příspěvek od Davide1 » pon 27. dub 2020 10:26:57

Dobrý den, já tedy využívám pro své stránky seo služby. A je to běh na delší trať, výsledky jsou vidět až třeba po 6ti měsících, ale podle mě se investice vyplatí. Tady nějaké info, co mám já. Dozvídám víc a víc ohledně seo a tak nějak co k tomu patří a co všechno to obnáší. Každopádně je to obsáhlé téma, jen když jsem si četl všechny nástroje, co se pro to používají a zdaleka to nebyly asi všechny, tak jsem si říkal jak se v tom může člověk vyznat. Sám bych si seo dělat nezvládl no. Ale každý to má v tomhle asi jinak.

Odpovědět