phpbb 3.25

Zde můžete diskutovat o nové verzi phpBB nebo jejím překladu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Timeshock
Příspěvky: 21
Registrován: pát 05. úno 2016 1:21:12
Kontaktovat uživatele:

phpbb 3.25

Příspěvek od Timeshock » čtv 03. led 2019 13:08:34

Jde vám někomu stáhnout aktuální cz verze phpbb 3.2.5 ? Mne po kliknutí na tlačítko stáhnout vyskočí tohle :
No route found for "GET /download/phpbb3.2.5_cs.zip" (from "https://www.phpbb.cz/stahnout")
a tím je hotovo .

Uživatelský avatar
Timeshock
Příspěvky: 21
Registrován: pát 05. úno 2016 1:21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: phpbb 3.25

Příspěvek od Timeshock » čtv 03. led 2019 19:34:13

Tak to asi každému jde krom mne :D

Uživatelský avatar
Kudris
Příspěvky: 20
Registrován: pon 03. zář 2012 12:54:23

Re: phpbb 3.25

Příspěvek od Kudris » pát 04. led 2019 7:25:32

Timeshock píše:
čtv 03. led 2019 19:34:13
Tak to asi každému jde krom mne :D
Mám stejný problém...

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: phpbb 3.25

Příspěvek od Otakar Pěnkava » pát 04. led 2019 8:53:14

Opraveno, omlouvám se za komplikace, v souboru se zdvojila koncovka a nevšiml jsem si toho. Pro podobné případy mě stačí kontaktovat.
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

Uživatelský avatar
Timeshock
Příspěvky: 21
Registrován: pát 05. úno 2016 1:21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: phpbb 3.25

Příspěvek od Timeshock » pát 04. led 2019 12:22:01

Tak já jsem vůbec rád že někdo ten překlad udělal a ne ještě rýpat do toho že to nejde stáhnout jsem myslel že se vloudila chybička a proto bylo stahování zastaveno.Jinak moc děkuji za cz verzi a hned ji zkusím aplikovat na předchozí verzi doufám že mne něco z toho fóra zůstane funkčního i když je fakt že zatím mne to spíš nejede jak jede dost v tom nastavení tápu.

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: phpbb 3.25

Příspěvek od Otakar Pěnkava » ned 06. led 2019 12:47:38

Ono nastavení phpBB je pro laika celkem oříšek. Pamatuji si jak před 11 lety jsem zůstával na phpBB 2, protože verze 3 byla složitá. Zase výhodou je to, že člověk nastaví vše :)
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

Uživatelský avatar
Timeshock
Příspěvky: 21
Registrován: pát 05. úno 2016 1:21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: phpbb 3.25

Příspěvek od Timeshock » ned 06. led 2019 20:17:44

to ano ale je to nastaveni přeci jen složité pokud si člověk navymýšlí na foru blbosti jako já .Na druhé straně děkujme těm co se o vývoj atd starají zadarmo se nic asi lepšího sehnat nedá.Tak že jsem v klidu a pomalu se v tom všem hrabu i když už za pochodu což asi nebyl nejlepší nápad :D

Uživatelský avatar
Timeshock
Příspěvky: 21
Registrován: pát 05. úno 2016 1:21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: phpbb 3.25

Příspěvek od Timeshock » sob 26. led 2019 1:20:02

Tak zas po krátké době mám pár otázek .
Za prvé lze zakázat skupině xxx psát a reagovat v určitém fóru. Mám 4 fóra v kterých jsou pak témata dvě jsou všeobecné kde by měli možnost přispívat všechny skupiny a pak 2 ve kterých by na v zájem nemohli jedna či druhá skupina přispívat a reagovat v daném fóru.Zjednodušeně příkladem mám dvě skupiny ženy a muži a teď skupina muži nemohla psát ani reagovat ve fóru xxx pro ženy a zas naopak.
Za druhé vytvořil jsem si své .pak smajlíku nahrál vše v pořádku ale smajlíku je teď zhruba 130 a zobrazují se všechny i třeba při psaní příspěvku v editoru viz screen přitom nastavení zobrazení mám nastavený na 20 viz screen dvě .Lze vytvořit nějak třeba tlačítko další smajlíci nebo strana aby se jich zobrazovalo dejme tomu jen 20 nebo kolik?
No a za třetí zda existuje rozšíření nebo jemu podobné modu Classifieds MOD 1.2.0 jedná se mod inzerce ve fóru. Zdá se to jen mne nebo i jiným uživatelům že modu neboli dnes rozšíření pro phpbb spíš ubývá než přibývá cokoliv hledám skoro najdu ale pro starší verze phpbb témata sou uzamknuté a samozřejmě ani nelzou do phpbb3.2 nainstalovat.
Děkuji za odpovědi a omlouvám se že to tu tak zahlcuji.
screenshot-smail.png
--
screenshot-smail2.png

Uživatelský avatar
Timeshock
Příspěvky: 21
Registrován: pát 05. úno 2016 1:21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: phpbb 3.25

Příspěvek od Timeshock » ned 27. led 2019 11:36:15

a další otázka existuje nějaký rozšíření na automatickou zálohu abych nemusel ručně zálohovat pokaždé než se v tom pohrabu ?

Uživatelský avatar
Timeshock
Příspěvky: 21
Registrován: pát 05. úno 2016 1:21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: phpbb 3.25

Příspěvek od Timeshock » ned 27. led 2019 22:50:01

Za prvé lze zakázat skupině xxx psát a reagovat v určitém fóru. Mám 4 fóra v kterých jsou pak témata dvě jsou všeobecné kde by měli možnost přispívat všechny skupiny a pak 2 ve kterých by na v zájem nemohli jedna či druhá skupina přispívat a reagovat v daném fóru.Zjednodušeně příkladem mám dvě skupiny ženy a muži a teď skupina muži nemohla psát ani reagovat ve fóru xxx pro ženy a zas naopak.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
vyřešeno

Payn
Příspěvky: 96
Registrován: úte 03. bře 2015 19:09:42
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: phpbb 3.25

Příspěvek od Payn » pon 25. bře 2019 0:39:49

Musim rici ze verze 3.2.5 je nejenom neuveritelne detailni ale i mimoradne prizpusobyva. Opravdu vyvojarum vzdavam hold protoze takhle jednoduchy, precizni, rychly a zaroven prehledny neni ani Vbulletin za 350 dolaru.

Takze za me obrovske diky. Cele forum jsem mel hotovy za necelou hodinku vcetne vlastnich potreb.
Head Game Developer, hlavni vyvojar, admin OS IRC

Snazim se pomahat uzivatelum reprodukovanim jejich chyby a naslednym resenim. Vzdy popiste chybu co nejkonkretneji: kdy se chyba objevila, po jakem zasahu/ci zmene, jak dlouho chyba pretrvava a kam odkazuje. Usetrite mi cas v hledani zavady.

Payn
Příspěvky: 96
Registrován: úte 03. bře 2015 19:09:42
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: phpbb 3.25

Příspěvek od Payn » stř 01. kvě 2019 22:43:23

Timeshock píše:
ned 27. led 2019 11:36:15
a další otázka existuje nějaký rozšíření na automatickou zálohu abych nemusel ručně zálohovat pokaždé než se v tom pohrabu ?
Existuje cron
Head Game Developer, hlavni vyvojar, admin OS IRC

Snazim se pomahat uzivatelum reprodukovanim jejich chyby a naslednym resenim. Vzdy popiste chybu co nejkonkretneji: kdy se chyba objevila, po jakem zasahu/ci zmene, jak dlouho chyba pretrvava a kam odkazuje. Usetrite mi cas v hledani zavady.

Odpovědět