Vek v dňoch na fóre

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
vBrute
Příspěvky: 65
Registrován: stř 21. srp 2013 20:02:26
Bydliště: BRUT.me
Kontaktovat uživatele:

Vek v dňoch na fóre

Příspěvek od vBrute » pon 18. čer 2018 14:30:27

Ahojte,
už dlhší čas mi beží po rozume nahodiť na stránku vek v dňoch, čiže kto by zadal svoj dátum narodenie, tak by mu to písalo aktuálny vek v dňoch, najlepšie hore v riadku kde je na ľavo aktuálny čas a napravo posledná návšteva, tak tam. Rád by som to aj implementoval na portálovśu stránku, ale zatiaľ som realista :).
Samozrejme že som už googlil, no ani poriadny skript na vek v dňoch som zatiaľ nenašiel, je tu niekto kto by mi vedel poradiť?

Eva004
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 213
Registrován: úte 12. črc 2016 23:35:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Vek v dňoch na fóre

Příspěvek od Eva004 » pon 18. čer 2018 22:31:06

Co vím, tak existoval na to přímo nějaký modul, akorát si nejsem jistá, zda bude optimální pro aktuální verzi.
NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptej se zde na fóru
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJ před položením dotazu.
NEURGUJ podporu.

vBrute
Příspěvky: 65
Registrován: stř 21. srp 2013 20:02:26
Bydliště: BRUT.me
Kontaktovat uživatele:

Re: Vek v dňoch na fóre

Příspěvek od vBrute » úte 19. čer 2018 7:21:49

ja nemám aktualnu verziu, takže pohoda :D spomenula by si si na názov? ja som vygooglil len topic age day

Eva004
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 213
Registrován: úte 12. črc 2016 23:35:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Vek v dňoch na fóre

Příspěvek od Eva004 » úte 19. čer 2018 22:17:25

NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptej se zde na fóru
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJ před položením dotazu.
NEURGUJ podporu.

vBrute
Příspěvky: 65
Registrován: stř 21. srp 2013 20:02:26
Bydliště: BRUT.me
Kontaktovat uživatele:

Re: Vek v dňoch na fóre

Příspěvek od vBrute » úte 19. čer 2018 23:11:47

ďakujem, i keď nie je to to, ja by som chcel dosiahnuť aby každému registrovanému užívatelovi zobrazovalo jeho vek prerátaný na dni najlepšie by bolo na portálovej stránke, ale našiel som aj staršiu verziu tohto pluginu pre moje phpbb a možno mi jeho časti pomôžu

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Vek v dňoch na fóre

Příspěvek od Otakar Pěnkava » pát 22. čer 2018 10:31:36

Tohle je dost specifická věc, navíc uživatelé musí vyplnit kompletní datum (tedy i rok).
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

vBrute
Příspěvky: 65
Registrován: stř 21. srp 2013 20:02:26
Bydliště: BRUT.me
Kontaktovat uživatele:

Re: Vek v dňoch na fóre

Příspěvek od vBrute » ned 24. čer 2018 12:31:51

áno, je mi to jasné, že tam treba zadať aj rok, mám nainštalované aj rozšírenie prime birthdays, no nebude to povinné, ale rád by som to tam nahodil, prednedávnom som zmeškal sakra pekné okrúhle číslo a neoslavoval ho :D

Odpovědět