Custom stránka - skript na minimalizáciu časti stránky

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
vBrute
Příspěvky: 65
Registrován: stř 21. srp 2013 20:02:26
Bydliště: BRUT.me
Kontaktovat uživatele:

Custom stránka - skript na minimalizáciu časti stránky

Příspěvek od vBrute » pon 04. čer 2018 11:00:12

Ahojte,
na mojej custom stránke http://chat.brut.me mám na spodu pridané aj okno mchatu, v našom prípade Shoutbox, ktorý ale niektorým hlavne na mobiloch zavadzia a preto by som rád pridal možnosť ho minimalizovať, čisto len tú časť kde je okno shoutboxu a aj text pre neregistrovaných nad ním. Googlil som nejaký skripty, ale zatiaľ sa mi nepodarilo žiaden sfunkčniť.

tento sa mi páči najviac
http://jsfiddle.net/f8KuA/1/

HTML som pridal do livechat.html templatu, aj úplne dole zobrazí klikatelný text hide, no keď nakopirujem tú javascript funkciu do functions.php stránka ostane biela a nenačíta sa, vedel by mi s tým niekto pomôcť, príp. poradiť nejaký funkčný skript?

Eva004
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 213
Registrován: úte 12. črc 2016 23:35:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Custom stránka - skript na minimalizáciu časti stránky

Příspěvek od Eva004 » úte 05. čer 2018 22:34:24

Tady ti nejspíš nikdo moc neporadí. Navíc si neuvedl ani adresu fóra, ani hosting. Zkus kontaktovat technickou podporu hostingu, případně se koukni do výpisu chyb v administraci hostingu.
NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptej se zde na fóru
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJ před položením dotazu.
NEURGUJ podporu.

vBrute
Příspěvky: 65
Registrován: stř 21. srp 2013 20:02:26
Bydliště: BRUT.me
Kontaktovat uživatele:

Re: Custom stránka - skript na minimalizáciu časti stránky

Příspěvek od vBrute » stř 06. čer 2018 9:29:06

no ked nie tak nie, skusim na ofiko podpore, ved to hadam nie je take zlozite :)

ináč evka adresu som tam presne uviedol " http://chat.brut.me " a hostujem si to sám, ale nemyslím že to je v tomto prípade podstatný údaj, žiadne chyby v logu nemám, proste mi tú moju custom stránku chatu neotvorí len zobrazí prázdnu keď vložím ten script do functions.php, takže niekde je zrada, velakrát to býva jednou čiarkou či bodkočiarkou, ale v tomto prípade som veci na koreň zatiaľ neprišiel :)

vBrute
Příspěvky: 65
Registrován: stř 21. srp 2013 20:02:26
Bydliště: BRUT.me
Kontaktovat uživatele:

Re: Custom stránka - skript na minimalizáciu časti stránky

Příspěvek od vBrute » čtv 14. čer 2018 23:06:41

no tak som to teda vyriešil, použil som síce iný skript než na ktorý tu odkazujem, ale ten skript treba pridat priamo do html templatu, nie do functions.php...

ináč podpora na phpbb.com je asi na takej úrovni ako to čo splachujeme ráno do záchoda, za to, že to oni s tými novými verziami slušne povedané nedomysleli nie je problém všetkých a nie každý chce hneď updatovať, hlane keď vidí koľko problémov s tým stále je a koľko modov nebolo prerobených na rozšírenia, za chvíľu to dopadne tak, že môžem s kľudom mazať copyright na spodku...

Odpovědět