Neodesílá se heslo :-(

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
Toman44

Neodesílá se heslo :-(

Příspěvek od Toman44 » sob 26. kvě 2018 14:45:47

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat čím může být to, že když si nepamatuji heslo k administraci phpbb fóra
a dal jsem na email odeslat nové, že nic nepřijde ??
Píše to, že ale bylo heslo odesláno.

Antivir , ani nic jiného v našem emailu to neblokuje. To mám ověřené.


Děkuji Tom

Eva004
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 213
Registrován: úte 12. črc 2016 23:35:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Neodesílá se heslo :-(

Příspěvek od Eva004 » ned 27. kvě 2018 11:56:44

Nenapsal jsi doménu ani verzi fóra, bez toho ti těžko poradíme.
NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptej se zde na fóru
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJ před položením dotazu.
NEURGUJ podporu.

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Neodesílá se heslo :-(

Příspěvek od TheEilag » ned 27. kvě 2018 13:16:37

Dobrý den,

pro příště: není třeba zakládat 2 vlákna se stejným problémem.
Je možné, že máte zablokované odesílání emailů z fóra, zkontrolujte tedy v ACP fóra, zda máte povolené odesílání automatických emailů. Nevím, jakého máte poskytovatele hostingu, některé hostingy nepovolují odesílání automatických emailů ze svých serverů, nebo je možné, že jste překročil jejich povolený limit pro emaily.
Další variantou může být, že máte přeplněnou emailovou schránku, tudíž se Vám nové emaily nedoručují.
Doporučuji tedy ověřit nastavení pro emaily v ACP, napsat nám doménu+poskytovatele hostingu, poskytovatele emailu(na který se snažíte své heslo získat), zkontrolovat limit pro emaily a zda hosting odesílání emailů povoluje. A na závěr zkontrolujte svůj limit ve svém emailu(kam se Vám emaily z fóra nedoručují). Ještě doporučuji zkontrolovat log chyb, pokud hosting tuto funkci umožňuje, je možné, že Vám může chybět soubor(s šablonou odesílaného emailu) nebo Vám může chybět příkazový řádek k odesílání emailů.

S pozdravem
TheEilag
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

Toman44

Re: Neodesílá se heslo :-(

Příspěvek od Toman44 » ned 27. kvě 2018 14:34:19

Ano, dal jsem to i do jiné sekce, ale nebylo to schválně. Překliknul jsem se a vzhledem k tomu, že
nejsem registrován, nešlo to již smazat. Dotaz patřil sem.

Fórum je na doméně https://www.oknakaplice.cz a webhosting je u FORPSI

Email v žádném případě není přeplněný. je to firemní email a nemá limit.
Na serveru se moc staré zprávy automaticky mažou.

Nastavení ACP nepřekontroluji, protože se tam nedostanu, když nemám platné heslo :-(

Toman44

Re: Neodesílá se heslo :-(

Příspěvek od Toman44 » ned 27. kvě 2018 14:36:06

Omlouvám se, popletl jsem to, heslo se neodesílá na https://www.fensterkaplice.com

Toman44

Re: Neodesílá se heslo :-(

Příspěvek od Toman44 » ned 27. kvě 2018 14:36:59

Hosting je tam také u FORPSI

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Neodesílá se heslo :-(

Příspěvek od TheEilag » pon 28. kvě 2018 16:42:09

Dobrý den,

a díval jste se do logu chyb v administraci hostingu? Umožňuje hosting odesílání emailů?
Zkoušel jste kontaktovat technickou podporu u FORPSI? Je možné, že chyba je někde mezi komunikací mezi serverem a vaším emailem.

S pozdravem
TheEilag
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

Odpovědět