nelze mazat přílohy

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
achard
Příspěvky: 13
Registrován: pon 15. pro 2014 14:22:18

Re: nelze mazat přílohy

Příspěvek od achard » sob 14. dub 2018 19:43:13

Já mám stejný problém i na tomto fóru. Pokud nejste na Forpsi, tak to hostingem nebude...

Eva004
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 213
Registrován: úte 12. črc 2016 23:35:19
Kontaktovat uživatele:

Re: nelze mazat přílohy

Příspěvek od Eva004 » ned 15. dub 2018 0:10:22

V administraci by to smazat jít mělo, ale bez přístupu to nesmažeš. Chyba bude opravdu někde v počítači nebo u tvého operátora, který ti poskytuje internet. Zkus napsat poskytovateli internetu.
NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptej se zde na fóru
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJ před položením dotazu.
NEURGUJ podporu.

achard
Příspěvky: 13
Registrován: pon 15. pro 2014 14:22:18

Re: nelze mazat přílohy

Příspěvek od achard » ned 15. dub 2018 13:07:54

A co mám poskytovateli internetu napsat?
Milý poskytovateli internetu, na podpoře diskuzního systému phpBB mi nejdou mazat vložené přílohy a tvrdí, že za to můžeš ty, tak tedy píšu...

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: nelze mazat přílohy

Příspěvek od TheEilag » ned 15. dub 2018 13:16:44

Dobrý den,

na straně phpBB se chyba nevyskytuje.

S pozdravem
TheEilag
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

Fifi

Re: nelze mazat přílohy

Příspěvek od Fifi » čtv 04. říj 2018 15:27:36

Mám stejný problém jako zakladatel tématu. Nemohu na svém fóru mazat přílohy kromě té, která je nahraná jako poslední. Nezobrazují se v seznamu, ale v příspěvku jsou. Poskytovatelem internetu to snad nebude, ne? Verzi fóra mám 3.2.2, hosting wedos. Zkoušela jsem i kompletní přeinstalaci fóra i zkušební instalaci na endoře, abych zkusila, jestli to není hostingem. Zkoušeno na dvou počítačích dokonce i s různými operačními systémy (Ubuntu, Windows) a každý z počítačů byl připojen přes jiného poskytovatele internetu (02, UPC). Cache promazáno nesčetněkrát, stejně tak cookies prohlížeče.

Acharde, podařilo se ti ten problém vyřešit?

Fifi

Re: nelze mazat přílohy

Příspěvek od Fifi » čtv 04. říj 2018 16:38:37

Když už jsem sem tedy před hodinou napsala, tak dodám i pokračování. Nechtělo se mi, ale nakonec jsem forum aktualizovala na verzi 3.2.3, která vyšla někdy v září. Problém vyřešen. Přílohy už se zobrazují všechny a jdou mazat. Evidentně šlo o nějakou chybu v 3.2.2.

Zamčeno