Nová kategorie se nezobrazuje

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
deenius
Příspěvky: 7
Registrován: úte 20. čer 2017 18:54:47

Nová kategorie se nezobrazuje

Příspěvek od deenius » pon 09. říj 2017 18:58:52

Ahoj kluci a holky :-P

Potřeboval bych vaši pomoc. Vytvořil jsem si v administraci novou kategorii i s podkategorií, ale nechce se mi to na fóru zobrazit. Jelikož jsem již měl dříve vytvořenou kategorii s podkategoriemi, tak jsem při vytváření nových použil funkci "kopírovat oprávnění", přesně podle návodu tady na fóru.

Četl jsem, že by se kategorie bez příspěvků neměly zobrazit, takže jsem vytvořil nové téma s příspěvkem a chtěl jsem jej přesunout do nové kategorie. Bohužel, sice v roletkovém menu cílovou kategorii vidím, ale nelze ji vybrat pro přesun (je zbarvena šedě).

Zkoušel jsem i promazat cache, ale to taky nepomohlo. Vůbec nevím, co teď s tím. Nějaké nápady?

Jinak adresa fóra je http://www.opcniforum.cz

deenius
Příspěvky: 7
Registrován: úte 20. čer 2017 18:54:47

Re: Nová kategorie se nezobrazuje

Příspěvek od deenius » pon 09. říj 2017 19:23:02

UPDATE: Vyřešeno.

Chyba byla v tom, že jsem vytvořil kategorii v kategorii. Správně jsem měl v kategorii vytvořit fórum. Už se vše zobrazuje :)

Odpovědět