Nové phpBB.cz

Zde najdete veškeré články portálu phpBB.cz
Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Nové phpBB.cz

Příspěvek od Otakar Pěnkava » úte 21. úno 2017 11:19:37

Zdravím všechny stálé i nestálé uživatele,
všichni si jistě pamatujete původní styl, který s námi byl velice dlouho (pročítal jsem historii a přešlo se na něj před 8 lety). To už pěkná doba a zvlášť na internetu, který se neustále vyvíjí. Původní styl tak byl beznadějně zastaralý a bylo potřeba se posunout dál.

Už před časem jsme tak rozhodli o aktualizaci celého projektu na phpBB 3.2. Vzhledem k odkladům této verze se tak posunula i celková aktualizace.

Aktuálně nefungují ještě tyto věci:
- podstránka tým
- podstránka návody
- vaše fóra
Vše se pokusíme vyřešit v nejbližší době.

Jako při každé změně, i tahle je nepříjemná, nicméně v případě konstruktivní kritiky se nebráníme změnám a vylepšením.

Děkuji,
Otakar
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

Uživatelský avatar
R3gi
Překladatel
Překladatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob 20. čer 2015 13:54:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové phpBB.cz

Příspěvek od R3gi » úte 21. úno 2017 19:13:49

Paráda, už to bylo potřeba. Bylo by, prosím, možné povolit používání avatarů služby Gravatar? Je uživatelsky výhodnější moci aktualizovat obrázek jen na jednom webu a nemuset tak činit na X webech. Ale nespěchá to, jsou tu teď důležitější věci.

Uživatelský avatar
smiesek
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 3059
Registrován: stř 22. úno 2006 1:00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové phpBB.cz

Příspěvek od smiesek » stř 22. úno 2017 17:22:28

jsem ráda, že je možnost opět mít externí odkaz na avatar, opadla tím povinnost splňovat podmínky pro jeho umístění, děkuju

Uživatelský avatar
j-z
Příspěvky: 32
Registrován: sob 10. led 2015 1:08:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové phpBB.cz

Příspěvek od j-z » čtv 23. úno 2017 7:39:25

Palec nahoru, bylo hodně zvláštní inzerovat novinky ze starého fóra. Kovářovic kobyla ...

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové phpBB.cz

Příspěvek od Otakar Pěnkava » čtv 23. úno 2017 17:53:01

Děkuji za vřelé přijetí, překvapilo mě to :)
Dnes jsem dodělal podstránku Tým, zase to vypadá o kousek lépe. V brzké době dodělám i podstránku Návody a zpřístupním tak i starší návody.
R3gi píše: Paráda, už to bylo potřeba. Bylo by, prosím, možné povolit používání avatarů služby Gravatar? Je uživatelsky výhodnější moci aktualizovat obrázek jen na jednom webu a nemuset tak činit na X webech. Ale nespěchá to, jsou tu teď důležitější věci.
Zapnuto.
j-z píše: Palec nahoru, bylo hodně zvláštní inzerovat novinky ze starého fóra. Kovářovic kobyla ...
Ano, to bylo. Teď už ale budeme zase ve všem udržovat směr. Nechtěl jsem aktualizovat phpBB.cz předtím než na nové platformě získám nějaké zkušenosti (byť mě tým k tomu popostrkoval) a když už jsme začali s přípravou, tak bylo lepší rovnou začít připravovat styl pro phpBB 3.2 (osobně jsem třeba nečekal, že bude mít rok zpoždění).
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.


Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové phpBB.cz

Příspěvek od Otakar Pěnkava » úte 28. úno 2017 0:41:42

Problém byl v nedostupnosti phpBB.com, ze kterého stahujeme novinky. To celé prakticky zastavilo načítání fóra. Nejde o chybu nové verze, kód, který to stahuje, tak je stejný jaký byl ve staré verzi phpBB.cz.
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

ansysko
Příspěvky: 563
Registrován: ned 01. lis 2009 23:47:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové phpBB.cz

Příspěvek od ansysko » sob 04. bře 2017 21:42:46

Však ja nič, len som upozornil na niečo, čo mi dosť vadilo. Viem, že robíš všetko preto aby to bolo ok.

Narazil som na ďalšiu chybu skúste si pozrieť smajlíkov viď príloha
smile.png


Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové phpBB.cz

Příspěvek od Otakar Pěnkava » úte 21. bře 2017 12:27:28

Mohu poprosit o URL vlákna, kde na to Avast upozorňuje nebo to píše napříč webem?

Aktualizováno: Web jsem projel a nenašel nic neobvyklého.
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

Uživatelský avatar
smiesek
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 3059
Registrován: stř 22. úno 2006 1:00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové phpBB.cz

Příspěvek od smiesek » úte 21. bře 2017 13:39:26

taky jsem měla podobný problém v neděli, kdy jsem šla do panelu Soukromé zprávy, nicméně, nyní je vše OK


Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové phpBB.cz

Příspěvek od Otakar Pěnkava » čtv 23. bře 2017 23:02:08

Prosím sledujte to a pokud by se to znovu objevilo, tak se prosím podívejte, zda svítí i zelený rámeček v adrese fóra.
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.


Uživatelský avatar
R3gi
Překladatel
Překladatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob 20. čer 2015 13:54:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové phpBB.cz

Příspěvek od R3gi » ned 26. bře 2017 18:21:48

Vyskočilo mi to také a např. zobrazení tohoto tématu je bez zelené ikonky. Dle konzoly asi dochází k načítání nezabezpečeného obsahu z „http://hockeyclub-zlin.xf.cz/img/avatar_smiesek.jpg“?

Odpovědět