Změny v šabloně

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
WalesCZ
Příspěvky: 12
Registrován: pát 25. lis 2016 21:48:19

Změny v šabloně

Příspěvek od WalesCZ » ned 01. led 2017 16:32:22

Ahoj,

když udělám nějakou úpravu v šabloně, nebo změním nějaký obrázek, změna se mi neprojeví, pokud nenajedu přímo na ten obrázek a nedám obnovit prohlížeč..

Zkoušel jsem i promazávat mezipamět fóra, ale nepomáhá..

Jak docílím toho aby se mi změny projevili u všech uživatelů?

Ještě jedná otázka, přidal jsem si script do hlavičky fóra, jak docílím toho aby se script zobrazoval pouze na hlavní stránce?

Díky

Uživatelský avatar
smiesek
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 3059
Registrován: stř 22. úno 2006 1:00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny v šabloně

Příspěvek od smiesek » ned 01. led 2017 19:18:49

aby se změny projevily u všech uživatelů, to bude právě pak individuální, jak píšete, zdali promažou cookies fora a nebo si obnoví forum v prohlížeči.

Vy sám můžete udělat pro to maximum, že vymažete mezipaměť fora, popř. vyprázdíte složku cache (pozor soubory index.html a .htaccess PONECHAT!)

Přidání scriptu na hlavní straně fora, kde přesně byste jej chtěl zobrazovat, můžet dát odkaz na forum?
A) hlavička fora - styles/vzhled (základní je prosilver)/template/overall_header.html
B) tělo hlavní strany fora - styles/vzhled (základní je prosilver)/template/index_body.html

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny v šabloně

Příspěvek od Otakar Pěnkava » pon 09. led 2017 11:09:52

Nastavte:
Obecné -> Zatížení -> Rekompilovat zastaralé součásti stylů: ANO

Změny se pak projevují bez nutnosti cokoliv promazávat.
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

Odpovědět