Reputation System

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Max2005
Příspěvky: 95
Registrován: úte 12. čer 2012 16:29:52
Kontaktovat uživatele:

Reputation System

Příspěvek od Max2005 » pon 18. čer 2012 13:23:23

Ahoj všem,

mohu porosit o radu s tímto modem?

Nainstaloval jsem tento mód napsalo to pár snad drobných chybek (upřesním později), ale myslím že souviseli s tím že nevytvořil samostatnou záložku modu. Tu jsem vytvořil ručně veškeré nastavení jde nastavit mám to již i v češtině, ale ve fóru se hodnocení neobjeví, natož volba :). Upravil jsem samozřejmě i oprávnění všech, ale nejde to pokoušel jsem se to najít i v nastavení fóra, ale tam není volba zapnout u tohoto fóra či co by tam mohlo být.

Netušíte kam se mám obrátit o pomoc s tímto modem? nevím jestli mohu sem :) díky
Používám phpbb 3.0.10 styl prosilver
Max.
Provozujeme cestovatelský web zaměřený na naší vlast s názvem Turistické informace aneb turistický průvodce naší vlastí

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Reputation System

Příspěvek od leschek » pon 18. čer 2012 13:41:46

Ty chybky by to možná chtělo napsat.
V administraci by to mělo být nainstalováno pod záložkou .MODY
V administraci jsou možnosti:
  • Povolit hodnocení uživatelů:
  • Povolit hodnocení příspěvků:
  • Kliknutí na toto tlačítko povolí reputace ve všech fórech
Pokud v administraci přejdeš na nastavení jednotlivých fór, tak je tam možnost "Povolit reputace::"

Pokud nemůžeš vidět ikony pro hodnocení, tak zkus ještě jednou udělat promazání cache, obnovu šablon, skinů a sad obrázků u stylu, který používáš. A taky může pomoc promazání cache prohlížeče (Ctrl + F5).

Uživatelský avatar
Max2005
Příspěvky: 95
Registrován: úte 12. čer 2012 16:29:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Reputation System

Příspěvek od Max2005 » pon 18. čer 2012 19:02:43

Zde jsou vypsány chyby při instalaci instal_reputation.php:

Systém reputací
PHP Version: 5.2.6-1+lenny9
DBMS: MySQL 5.0.51a-24+lenny4-log
phpBB3 Version: 3.0.10

Adding acp module: Systém reputací
ERROR: The parent category specified for this module does not exist.

Adding acp module: NastavenĂ­ reputacĂ­
ERROR: The parent category specified for this module does not exist.

Adding acp module: Hodnosti
ERROR: The parent category specified for this module does not exist.

Adding acp module: Ohodnotit uĹľivatele
ERROR: The parent category specified for this module does not exist.

Adding acp module: Resynchronizace
ERROR: The parent category specified for this module does not exist.

Refreshing the prosilver template
ERROR: Could not open the file ./styles/prosilverucp_avatar_options.html for reading.

Refreshing the prosilver template
ERROR: Could not open the file ./styles/prosilverucp_avatar_options.html for reading.


Jinak jak jsem říkal všechno jde a je v češtině jediné a to je možná to podstatné je, že v pravé části kde se zobrazuje uživatelské jméno počet příspěvku, datum registrace... je hodnota která pravděpodobně nikam neodkazuje neboť je to jen název hodnoty { REPUTATION }:.

Myslím si že to nemůže fungovat, když to hledá onen soubor html, který má spackyný název, jenže jsem hledal v upravovaných souborech, kde mohla vzniknout chyba, ale o zmínce avatáru sem prakticky nic nenašel anebo neumím hledat.

Netušíte někdo co s tím?

Díky Max
Provozujeme cestovatelský web zaměřený na naší vlast s názvem Turistické informace aneb turistický průvodce naší vlastí

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Reputation System

Příspěvek od leschek » pon 18. čer 2012 19:31:07

Podívej se, jestli máš v administraci - Systém - Moduly - Administrace fóra modul .Mody, který by měl mít "název modulu"

Kód: Vybrat vše

ACP_CAT_DOT_MODS
Druh modulu - kategorie

Čeština
Když rozbalíš češtinu pro Reputation MOD, tak tam najdeš soubor install_mod.xml, který obsahuje další jazykové úpravy, které jsi neprovedl. Teoreticky by čeština měla jít nainstalovat pomocí AutoMODu, pokud ho používáš.

Uživatelský avatar
Max2005
Příspěvky: 95
Registrován: úte 12. čer 2012 16:29:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Reputation System

Příspěvek od Max2005 » pon 18. čer 2012 20:24:39

Bohužel není připadné moduly, ketré nainstaluji musím přidávat ručně.

Ten mod ACP_CAT_DOT_MODS v nabídce modulu je, viz příloha, ale nejde spustit vždy se to vrátí do nastavení modulu.

Všechny soubory dle návodu v českém překladu upravil a stejně nic :-(.

Auto mod jsem zkoušel instalovat, ale vůbec mi nenaběhl nebo jsem ho nepochopil.

Prostě nevim co dělám blbě. Jen pro zajímavort co znamená skratka RC? Nejsem si jist jestli to není nějaké verze phpbb.

Díky Max
Přílohy
Moduly.jpg
Provozujeme cestovatelský web zaměřený na naší vlast s názvem Turistické informace aneb turistický průvodce naší vlastí

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Reputation System

Příspěvek od leschek » pon 18. čer 2012 21:53:40

RC znamená release candidate - jako, že MOD není ještě schválený v phpBB databázi, ale má to k tomu blízko. V podstatě lepší beta.

Asi by bylo nejlepší odinstalovat MOD (určitě máš zálohu upravovaných souborů) a zkusit ho nainstalovat znova. Skoro to vypadá, že máš něco rozhašenýho přímo v instalaci phpBB.
Na testování MODů na vlastním počítači je výborný QuickInstall.

Uživatelský avatar
Max2005
Příspěvky: 95
Registrován: úte 12. čer 2012 16:29:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Reputation System

Příspěvek od Max2005 » úte 19. čer 2012 23:34:55

Bohužel se mi nepovedlo nainstalovat v praci quickinstal z duvodu nefunkčního localhostu, ale to mě až tak nevadí vytvořil jsem si několik domen a forum provozuji na svých zkušebních stránkách.

Momentálně je vše čisté a tak to vše vyzkouším znova. Pokusím se nejprve nainstalovat automod i když se mi to již jednou nezdařilo. I když pokud by se automod měl nainstalovat podle návodu co je na quickinstal taky to nebyl vůbec problem tak uvidím zatím díky.
Provozujeme cestovatelský web zaměřený na naší vlast s názvem Turistické informace aneb turistický průvodce naší vlastí

Uživatelský avatar
Max2005
Příspěvky: 95
Registrován: úte 12. čer 2012 16:29:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Reputation System

Příspěvek od Max2005 » stř 27. čer 2012 8:38:56

Tak reputace mi už chodí díky
Provozujeme cestovatelský web zaměřený na naší vlast s názvem Turistické informace aneb turistický průvodce naší vlastí

Zahradník Země

Re: Reputation System

Příspěvek od Zahradník Země » stř 14. led 2015 1:16:15

Zdravím Vás :-P

Na svém fóru mám nainstalovaný tento mod, bohužel hodnocení příspěvků se mi zobrazuje a tedy funguje pouze u některých threadů, i přes to, že v administraci mám povolené hodnocení ve všech fórech. A v oprávnění jednotlivých fór je tato funkce povolena. Nemohu na to přijít. Nevěděl by Jste někdo prosím, jak na to ? ???

Děkuji za rady a přeji hezký den (noc) 8-)

Humpoland.cz
Příspěvky: 5
Registrován: stř 14. led 2015 1:44:16

Re: Reputation System

Příspěvek od Humpoland.cz » stř 14. led 2015 4:18:54

Tak vyřešeno :-P
Měl jsem sice v administraci i fórech povolené " ¤ ANO "hodnocení příspěvků, ale ne všech.
Po kliknutí, na vše říkající větu : viz. obrázek přílohy, vše funguje jak má.
Nechápu, jak Jsem to mohl nepobrat či přehlédnout 8-|

Hezký den. ;-)
Výřez07.jpg
Naposledy upravil(a) kksmirice dne pon 19. led 2015 13:14:59, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Zbytečná citace předchozího příspěvku
Humpoland.cz - A Vy tam ještě nejste ? 😄

Nickfake
Příspěvky: 24
Registrován: stř 24. pro 2014 14:02:36

Re: Reputation System

Příspěvek od Nickfake » pon 19. led 2015 8:34:49

Pomůžu :D

Thak

Re: Reputation System

Příspěvek od Thak » stř 17. úno 2016 10:39:39

Používá stále někdo tento MOD?

Nemohu najít nikde demo, nemohli byste někdo postnout nějaké screenshoty, jak to pak v praxi vypadá a funguje?
Hledám nějakou extenzi, která by umoňovala uživatelům pokládat dotazy / přidávat fóra jen pokud mají nějaký počet bodů nebo reputaci a za každý dotaz se jim uberou body, ale zase za každou odpověď přidá určitý počet bodů. Do začátku budou mít nějaké body do startu a pak už je to na nich, jak budou na foru aktivní.
Pokud nic takového není, tak bych šel možná alespoň cestou té reputace tzn. sice bez omezení, ale za to díky reputaci by bylo možné lépe rozlišit, jakou mají odpovědi váhu.

Návťševník

Re: Reputation System

Příspěvek od Návťševník » stř 17. úno 2016 13:01:14

Jen bych chtěl podotknout, že ačkoliv MODS funguje docela dobře, tak jeho autor už není aktivní v jeho vývoji a ani ve vývoji rozšíření, což znamená, že pokud aktualizuje fórum na phpBB 3.1.x nebo 3.2.x, tak pravděpodobně (pokud se rozšíření nikdo neujme, nebo pokud si ho sám nenaprogramujete) přijdete o všechna data, která v tomto MODu budete mít uložena.

Zamčeno