Přihlášení přes Facebook

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
tomm
Příspěvky: 120
Registrován: čtv 22. čer 2006 0:00:00

Přihlášení přes Facebook

Příspěvek od tomm » sob 13. čer 2015 14:21:36

Ahoj, můžete mi prosím poradit anebo existuje někde srozumitelný návod krok za krokem, jak nastavit přihlašování přes Facebook? Dokázal jsem získat App ID i App Secret, ale nefunguje to. Nevím, jakou mám zadat App Domains. Furt se tomu něco nelíbí... Fórum se nachází na této adrese: http://www.krasobru-forum.cz/forum/index.php

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení přes Facebook

Příspěvek od leschek » sob 13. čer 2015 14:58:04

Zkus

Kód: Vybrat vše

krasobru-forum.cz

tomm
Příspěvky: 120
Registrován: čtv 22. čer 2006 0:00:00

Re: Přihlášení přes Facebook

Příspěvek od tomm » sob 13. čer 2015 15:03:38

Potom mi to ukazuje tuto zprávu...
Přílohy
app.jpg
app.jpg (27.59 KiB) Zobrazeno 6896 x

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení přes Facebook

Příspěvek od leschek » sob 13. čer 2015 15:23:36

Zkus pod možností add platform přidat website a vyplň tam Site URL. To je, co mám i já.

tomm
Příspěvky: 120
Registrován: čtv 22. čer 2006 0:00:00

Re: Přihlášení přes Facebook

Příspěvek od tomm » sob 13. čer 2015 17:37:20

Vypadalo to slibně - při přihlašování pomocí FB se ukázala hláška o oprávněních aplikace - ale po jejím odkliknutí se ukázalo toto:

Kód: Vybrat vše

Fatal error: Uncaught exception 'OAuth\Common\Http\Exception\TokenResponseException' with message 'Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated' in /data/www/krasobru-forum.cz/www.krasobru-forum.cz/forum/vendor/lusitanian/oauth/src/OAuth/Common/Http/Client/StreamClient.php:55 Stack trace: #0 /data/www/krasobru-forum.cz/www.krasobru-forum.cz/forum/vendor/lusitanian/oauth/src/OAuth/OAuth2/Service/AbstractService.php(97): OAuth\Common\Http\Client\StreamClient->retrieveResponse(Object(OAuth\Common\Http\Uri\Uri), Array, Array) #1 /data/www/krasobru-forum.cz/www.krasobru-forum.cz/forum/phpbb/auth/provider/oauth/service/facebook.php(69): OAuth\OAuth2\Service\AbstractService->requestAccessToken('AQABAPX8poDuSmn...') #2 /data/www/krasobru-forum.cz/www.krasobru-forum.cz/forum/phpbb/auth/provider/oauth/oauth.php(198): phpbb\auth\provider\oauth\service\facebook->perform_auth_login() #3 /data/www/krasobru-forum.cz/www.krasobru-forum.cz/forum/phpbb/auth/auth.php(937): phpbb\auth\provider\oauth\oauth->login('', '') #4 /data/www/kra in /data/www/krasobru-forum.cz/www.krasobru-forum.cz/forum/vendor/lusitanian/oauth/src/OAuth/Common/Http/Client/StreamClient.php on line 55
V advanced settings aplikace mi svítí tato hláška:
Client OAuth login is enabled but you haven't listed any valid OAuth redirect URIs.

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení přes Facebook

Příspěvek od leschek » sob 13. čer 2015 18:26:40

tomm píše: V advanced settings aplikace mi svítí tato hláška:
Client OAuth login is enabled but you haven't listed any valid OAuth redirect URIs.
To tam mám taky a přesto to funguje. Co ta hláška znamená, nevím. Teoreticky by to mohlo mít nějakou souvislost s nastavením serveru (změna nastavení nebo aktualizace php), ale pokud chceš mít jistotu, tak počkej tady na někoho zkušenějšího než já, nebo napiš na podporu na phpBB.com. Pravděpodobně budeš muset vyplnit "Support Request Template Generator" (jsou tam informace o verzi fóra, nainstalovaných rozšířeních a stylech atd. Vygenerovaný výsledek se zkopíruje do tématu).

Uživatelský avatar
smiesek
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 3059
Registrován: stř 22. úno 2006 1:00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení přes Facebook

Příspěvek od smiesek » čtv 09. úno 2017 9:40:41

ahoj, je u verze 3.2 podpora rozšíření pro přihlašování přes facebook?

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení přes Facebook

Příspěvek od Otakar Pěnkava » čtv 09. úno 2017 14:15:56

OneAll to nějak vyřešilo už u 3.1.
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

Uživatelský avatar
smiesek
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 3059
Registrován: stř 22. úno 2006 1:00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení přes Facebook

Příspěvek od smiesek » čtv 09. úno 2017 15:10:10

děkuju a ještě když se tam blbě zeptám, spíše hledám nejprve nějaké řešení, než abych to instalovala a zkoušela a pak zjistila, že tomu tak není.

Chápu správně, že je možné tedy o provádět pouze registraci přes FB účet?

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení přes Facebook

Příspěvek od Otakar Pěnkava » stř 15. úno 2017 13:01:32

To nevím, zda jde omezit pouze registrace přes FB. Nicméně OneAll má jedno omezení - pouze 2500 unikátních uživatelů ročně. Pokud máš větší komunitu, je potřeba přejít na placený tarif :(
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

Uživatelský avatar
smiesek
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 3059
Registrován: stř 22. úno 2006 1:00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení přes Facebook

Příspěvek od smiesek » stř 15. úno 2017 13:45:00

děkuju, spíše mi jde o vytvoření nového fora (nepředpokládám počet 2500) pro registraci pouze přes FB, napadlo mě to třeba jako alternativa registrace přes SMS unikátní kód a nebo třeba zase ověření poštovní adresy apod.

Tak proto se zajímám, jaké jsou možnosti :-)

Odpovědět