šablony

Pravidla fóra
Při popisu chyb uvádějte přesný název stylu, verzi (pokud je známá) a zdroj, ze kterého jste styl stáhli.
Zamčeno
bmussmann

šablony

Příspěvek od bmussmann » čtv 18. pro 2014 23:12:44

Dobrý den mám problém, když nahraju šablonu do styles tak ji to nenajde, když ji chcu nastavit co stým?

Uživatelský avatar
kksmirice
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 17. úno 2012 21:39:58
Kontaktovat uživatele:

Re: šablony

Příspěvek od kksmirice » čtv 18. pro 2014 23:20:14

bmussmann píše:... co stým?
Stáhnout šablonu pro danou verzi fóra.

Uvedl jste příliš málo informací, kdyby jste alespoň dodržel to je v červeném rámečku pod názvem tématu:
Pravidla fóra
Při popisu chyb uvádějte přesný název stylu, verzi (pokud je známá) a zdroj, ze kterého jste styl stáhli.
Doplním také v tomto případě i verzi fóra, ideálně adresu fóra.

Jinak Vás také odkážu na vyhledání podobných témat, které se tu řešili, proč daná šablona není zobrazena...
Klidně mi Vykejte, mohl bych být Vašim dědou...
1. Murphyho zákon: Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: KK Zálabák Smiřice, test stránky pro všechny

[url=mailto://prolamy@email.cz?subject=phpBB%20pomoc]kontakt[/url] v případě pomoci - instalace systémů, založení databáze a tabulek, FTP přístup

bmussmann
Příspěvky: 3
Registrován: sob 20. pro 2014 15:25:54

Re: šablony

Příspěvek od bmussmann » ned 21. pro 2014 17:46:59

Už to funguje omlouvám se a mám tu jeden problém nikdo nemuže upravit svuj příspěvek a přitom to je povolený forum, http://ic-transport.funsite.cz/forum . Verze forum 3.0.12
Naposledy upravil(a) bmussmann dne ned 21. pro 2014 19:32:16, celkem upraveno 1 x.

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: šablony

Příspěvek od leschek » ned 21. pro 2014 19:25:28

Nevím, co znamená povolený fórum, ale může to být nastavením oprávnění v určitém fóru, nebo chybějícíma tlačítkama (chybí česká tlačítka). To druhý můžeš zkontrolovat tak, že přepneš (ve svém uživatelském panelu) fórum na angličtinu (jazyk) a prosilver (vzhled). Pak zkusíš upravit příspěvek. Pokud to půjde, tak je chyba v chybějících tlačítkách, pokud ne tak v oprávněních - spíš to budou ty tlačítka.

P.S. Podíval jsem se na tvé fórum a zdá se, že je moje IP adresa zabanovaná. Nijak mi to nevadí, ale není to asi nejlepší řešení, protože na stejné IP je i zbytek sídliště, kde bydlím a někoho z ostatních obyvatelů by třeba tvoje fórum mohlo zajímat.

bmussmann
Příspěvky: 3
Registrován: sob 20. pro 2014 15:25:54

Re: šablony

Příspěvek od bmussmann » ned 21. pro 2014 19:30:52

nejspíš to budou ty tlačítka, mám to v češtině

bmussmann
Příspěvky: 3
Registrován: sob 20. pro 2014 15:25:54

Re: šablony

Příspěvek od bmussmann » ned 21. pro 2014 19:41:26

už to mám můžete zamknout

Uživatelský avatar
kksmirice
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 17. úno 2012 21:39:58
Kontaktovat uživatele:

Re: šablony

Příspěvek od kksmirice » ned 21. pro 2014 20:26:19

Dobré by bylo uvést řešení (pro ty, kteří se budou potýkat s podobným problémem) a také je nanejvýše vhodné používat volbu upravit příspěvek a zbytečně nespamovat fórum!!!
Klidně mi Vykejte, mohl bych být Vašim dědou...
1. Murphyho zákon: Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: KK Zálabák Smiřice, test stránky pro všechny

[url=mailto://prolamy@email.cz?subject=phpBB%20pomoc]kontakt[/url] v případě pomoci - instalace systémů, založení databáze a tabulek, FTP přístup

Zamčeno