instalace karmamod, a minichat

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
Thief97

instalace karmamod, a minichat

Příspěvek od Thief97 » čtv 21. srp 2014 15:05:33

Dobrý den, prosím sem v tom nový a vůbec netuším jak nainstalovat do phpbb3 minichat a karmaMode, prosím, pokud by byl někdo tak hodny a udělal mi to, nebo mi napsal prosím nějaký český návod?


leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: instalace karmamod, a minichat

Příspěvek od leschek » čtv 21. srp 2014 16:24:30

Doporučoval bych přečíst si tohle téma i s odkazem, který v něm najdeš a pak se zeptat na to, čemu nerozumíš. Instalace MODů je totiž jen o tom, že zkopíruješ část kódu na přesně popsané místo. Jinak taky můžeš použít AutoMOD, který ti MODy nainstaluje víceméně automaticky.

Můžeš taky napsat do Pracovních příležitostí a třeba se ti někdo ozve.

P.S. Zapomněl jsem poznamenat, že na některých hostinzích není povoleno instalovat čety.
Dál by to asi chtělo odkazy na ty MODy, protože existují přinejmenším 3 četovací MODy...
Naposledy upravil(a) leschek dne čtv 21. srp 2014 16:26:35, celkem upraveno 1 x.
Důvod: přidáno P.S.

Zamčeno