odpálené forum po minichatu

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
Redy
Příspěvky: 207
Registrován: sob 20. čer 2009 12:13:53

odpálené forum po minichatu

Příspěvek od Redy » pát 07. úno 2014 12:10:00

Ahoj, mám menší problém :( chtěl jsem na své forum nainstalovat modifikaci minichat, ale po všech úpravách a po kliknutí na mchat.php se mi na foru objevila tato hláška

Kód: Vybrat vše

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/cs/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/cs/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/cs/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4769: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/cs/common.php:1)
zřejmě to souvisí s těmito řádky

Kód: Vybrat vše

header('Content-type: text/html; charset=UTF-8');

	header('Cache-Control: private, no-cache="set-cookie"');
	header('Expires: 0');
	header('Pragma: no-cache');
raději jsem všechny změny vrátil zpět, ale forum zůstává rozházené :( poradil by někdo, jak se toho zbavit? díky moc!

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: odpálené forum po minichatu

Příspěvek od leschek » pát 07. úno 2014 13:02:12

miničetů existuje několik, ale jestli je to mChat (ty jsou jen dva), tak by to mohlo být tím, že jsi neupravil jazykové soubory fóra (mChat upravuje původní soubory phpBB).
Zkus přepnout fórum na angličtinu. Pokud jsi upravil alespoň anglické soubory, tak zjistíš, jestli je chyba jen v českých jazykových souborech nebo i v něčem jiném.

Redy
Příspěvky: 207
Registrován: sob 20. čer 2009 12:13:53

Re: odpálené forum po minichatu

Příspěvek od Redy » pát 07. úno 2014 13:22:51

tento je to: https://www.phpbb.com/customise/db/mod/ ... w_version/

Jinak upravil jsem oba jazyky, jak angličtinu, tak češtinu. Na jednom fóru už jsem tuto modifikaci bez problému nainstaloval, tady nevím co se stalo za chybu. Bohužel už nedokážu ani změnit jazyk fora, protože mě to po chybě odhlásilo a při pokusu o přihlášení mi zobrazí ještě tuto chybu a nejde se přihlásit :-(

Kód: Vybrat vše

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1059: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/cs/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1059: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/cs/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1059: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/cs/common.php:1)

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: odpálené forum po minichatu

Příspěvek od leschek » pát 07. úno 2014 13:36:56

Podívej se (v níže zmíněných programech), jestli náhodou nemáš v souboru language/cs/common.php mezeru (nebo prázdný řádek) před <?php a zkontroluj, jestli máš soubor s kódováním UTF-8 without BOM (nebo UTF-8 bez BOM). Dá se to zkontrolovat třeba v notepadu ++ nebo asi i PS padu, ve kterých je doporučeno soubory upravovat.

Redy
Příspěvky: 207
Registrován: sob 20. čer 2009 12:13:53

Re: odpálené forum po minichatu

Příspěvek od Redy » pát 07. úno 2014 13:42:16

mezera ani prázdný řádek tam není, ale je pravda, že jsem soubory upravoval v klasickém notepadu, teď jsem si nainstaloval notepad++ .. zeptám se, kde se dá zkontrolovat kódování souboru na UTF-8 without BOM?

Redy
Příspěvky: 207
Registrován: sob 20. čer 2009 12:13:53

Re: odpálené forum po minichatu

Příspěvek od Redy » pát 07. úno 2014 13:46:30

tak už jsem to dohledal (záložka formát), změnil jsem to na UTF-8 without BOM a forum šlape jako hodinky, díky moc za pomoc ;-)

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: odpálené forum po minichatu

Příspěvek od leschek » pát 07. úno 2014 13:48:59

Zrovna sem to poslal i s obrázkem, ale do špatného tématu. No hlavně, že to funguje.

Zamčeno