mChat, neroluje

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
Hip
Příspěvky: 2
Registrován: úte 03. pro 2013 0:38:29

mChat, neroluje

Příspěvek od Hip » úte 03. pro 2013 0:42:07

Zdravím, mám problém s mchatem, nainstaloval jsem ho přes automod na web a na subsilveru a prosilveru funguje, když to automaticky převedu do themy 1BlackOut tak nefunguje zkoušel jsem to i ručně ale bez výsledku,

problém je že zprávy se nerolují ale stále přibývají na stránku, nevěděl by někdo kde je problém?

PS: jsem téměř začátečník ... dík :)

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: mChat, neroluje

Příspěvek od leschek » úte 03. pro 2013 14:54:39

Upravil jsi soubory stylu 1BlackOut tak jak je upravený prosilver? A nahrál jsi do stylu soubory MODu pro prosilver?

Hip
Příspěvky: 2
Registrován: úte 03. pro 2013 0:38:29

Re: mChat, neroluje

Příspěvek od Hip » úte 03. pro 2013 17:50:19

přesně tak.... je tam varianta pro sub a pro pro. samozřejmě jsem použil ten pro prosilver a stejně nefunguje zkoušel to manuálně i přes automod a převedení změn ale stejně nic

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: mChat, neroluje

Příspěvek od leschek » úte 03. pro 2013 17:56:30

Pokud mi pošleš na SZ přístup do administrace a na ftp, tak se mi možná podaří najít problém.

Zamčeno