něco jako phpbb portal

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
Slos

něco jako phpbb portal

Příspěvek od Slos » stř 07. srp 2013 13:24:03

Dobrý den
chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaká novějsí verze phpbb portálu (našel jsem z roku 2008).

Nebo zda existuje nějaká jiná modifikace pro phpbb, která udělá z hlavní stránky fora portál.

Chtěl bych něco podobného jako je u SMF - simple portal.

Děkuji za odpověď.

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: něco jako phpbb portal

Příspěvek od leschek » stř 07. srp 2013 13:52:58

Portálů existuje několik. Podle mě (s tím nemusí souhlasit každý) je nejlepší cBB Blockgets. Jinak existuje populární Board3 portál, zajímavý Kiss portal engine (myslím, že nemá češtinu) až po jednodušší Simple portál (nemá, myslím, administraci) nebo NV Newspage (což je velmi jednoduchá přední strana s posledníma příspěvkama).
Určitě jich bude víc, ale tyto jsou tak nějak (opět podle mě) nejznámější a vcelku udržovaný autorama.

Sloik

Re: něco jako phpbb portal

Příspěvek od Sloik » stř 07. srp 2013 14:21:34

leschek píše:Portálů existuje několik. Podle mě (s tím nemusí souhlasit každý) je nejlepší cBB Blockgets. Jinak existuje populární Board3 portál, zajímavý Kiss portal engine (myslím, že nemá češtinu) až po jednodušší Simple portál (nemá, myslím, administraci) nebo NV Newspage (což je velmi jednoduchá přední strana s posledníma příspěvkama).
Určitě jich bude víc, ale tyto jsou tak nějak (opět podle mě) nejznámější a vcelku udržovaný autorama.
děkuji moc to je přesně to co jsem potřeboval. A díky za to doporučení asi použiji ten.

Slosik

Re: něco jako phpbb portal

Příspěvek od Slosik » stř 07. srp 2013 15:20:55

Ještě jeden takový hloupý dotaz.¨
V phpbb neexstuje automaticka instalace modu ? Prostě vyberu cestu k baličku a dam instalovat ?

Musi se to dělat přes to upravovani kodu ?

Ja jsem si dal tu praci a upravoval ty kody a stejně mě to nešlo.

Kamahl
Příspěvky: 1713
Registrován: ned 25. bře 2007 1:00:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: něco jako phpbb portal

Příspěvek od Kamahl » stř 07. srp 2013 15:49:24

V phpBB3.1 existuju Extensions. To znamena ze len nakopirujes subory na FTP a v ACP povolis Extension. 3.1 ale este nie je ani v Alfa verzii. Akurat vcera som pre 3.1 prepisal moj Portal MOD http://phpbb3hacks.com/modifications.ph ... BB3-Portal

Zamčeno