Změna vedení fóra phpBB.cz

Zde najdete veškeré články portálu phpBB.cz
Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna vedení fóra phpBB.cz

Příspěvek od Otakar Pěnkava » pon 08. črc 2013 17:39:52

Nestačí. Kdyby to stačilo, tak bych to opravil už dávno. Pokud bych to udělal jak píšeš ty, tak by se ti při zadání phpBB.cz nezobrazil ten index, ale kategorie fóra. Problém byl v DirectoryIndex v htaccessu. Ten jsem neměl povolen a házelo to chybu 500. Dnes už byl tento parametr povolen a vše už normálně funguje.

Omlouvám se za zdržení.
TheEilag píše:Whispere jí koupil až po prodloužení.
Ne, Whispere ji koupil už v půlce května a prodloužil ji na původního majitele (ten mi poslal fakturu, kterou jsem proplatil za něj), protože doména expirovala 30. 5. a převod domény se protáhl kvůli notářskému ověřování.
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna vedení fóra phpBB.cz

Příspěvek od TheEilag » pon 08. črc 2013 18:38:06

Otakar Pěnkava píše:Nestačí. Kdyby to stačilo, tak bych to opravil už dávno. Pokud bych to udělal jak píšeš ty, tak by se ti při zadání phpBB.cz nezobrazil ten index, ale kategorie fóra. Problém byl v DirectoryIndex v htaccessu. Ten jsem neměl povolen a házelo to chybu 500. Dnes už byl tento parametr povolen a vše už normálně funguje.

Omlouvám se za zdržení.
Dobrý den. Když vám to házelo chybu tak jste to mohl aspoň napsat :). Vím že ne každý má čas jenom vysedávat u počítače ale když to nebudete stíhat tak si vyberte někoho zkušeného(tím nemyslím sebe) a dejte mu adminoprávnění :).
Naposledy upravil(a) TheEilag dne stř 24. črc 2013 15:34:08, celkem upraveno 2 x.
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna vedení fóra phpBB.cz

Příspěvek od Otakar Pěnkava » pon 08. črc 2013 21:38:05

Díval jsi se na WebDeal.cz? Já myslím, že zkušenostma to nebylo ;). A už vůbec by to nevyřešil nikdo s admin právama. Bylo potřeba zásahu technika do konfigurace serveru.
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.


Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna vedení fóra phpBB.cz

Příspěvek od Otakar Pěnkava » pon 08. črc 2013 23:30:28

Teď, když to čtu znovu, příspěvek působí trochu egoisticky, ale nebylo to tak myšleno.
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

Fit
Příspěvky: 126
Registrován: pát 30. led 2009 14:53:24

Re: Změna vedení fóra phpBB.cz

Příspěvek od Fit » pát 12. črc 2013 0:24:41

Otakar: Je super, že jsi to tu převzal.

Pro ostatní: Nic lepšího jsme si všichni nemohli přát! Podívejte se třeba, jak skvěle Otakar vede Webdeal a jaký je to machr, co se týká systému phpBB. Docela se divím, že tu ještě někdo remcá, vždyť ještě nedávno nebyl ani uhrazen prodlužovací poplatek a bylo to tu několik týdnů mrtvé! :D

Nenechej se Otakare znechutit a těším se na zdejší novinky! ;-)

Uživatelský avatar
nikabb
Příspěvky: 345
Registrován: čtv 22. pro 2011 15:02:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna vedení fóra phpBB.cz

Příspěvek od nikabb » pát 12. črc 2013 0:53:18

Fit píše:Podívejte se třeba, jak skvěle Otakar vede Webdeal
:-| Po přečtení této věty mě to nedalo a podívala sem se znovu na stránky Webdeal a rázem musím změnit svůj názor.... Za tu chvíli co převzal Otakar forum phpbb stihnul na svém webu změnit totálně vzhled, což by asi nic neznamenalo kdyby ovšem byli vidět nějaké změny i zde..... Další zklamání je, že neodpovídá běžným uživatelům na SZ. Jedna z věcí co mi kolikrát zkazí dojem z webu je to, že se admin "povyšuje" (čti v uvozovkách) nad ostatní. Samozřejmě má vyšší hodnost a platí doménu, ale když nejsou uživatelé je mu to takřka k ničemu...... :-|

a jak už tady bylo také řečeno, z jakého důvodu si nepřiberete nějakou posilu ? Víte co si myslím, že do budoucna plánujete sloučení vašeho webdealu a phpbb..... aspoň z toho mám takový dojem.

Fit
Příspěvky: 126
Registrován: pát 30. led 2009 14:53:24

Re: Změna vedení fóra phpBB.cz

Příspěvek od Fit » pát 12. črc 2013 12:59:05

nikabb píše: a jak už tady bylo také řečeno, z jakého důvodu si nepřiberete nějakou posilu ? Víte co si myslím, že do budoucna plánujete sloučení vašeho webdealu a phpbb..... aspoň z toho mám takový dojem.
Byl by to jistě logický krok z jeho strany a projektu phpbb.cz by to jenom pomohlo, neboť by to rozšířilo základnu uživatelů a vše by bylo pod jednou a velmi kvalitní správou. Navíc pokud chystá nové sekce s návody atd., tak to bude skvělý.

V čem se Otakar povyšuje? Nějak jsem si nevšiml. Uvědomte si, že tohle dělá ve volném čase a že je léto a čas dovolených. Kdyby to Otakar nepřevzal a nepostaral se o prodloužení domény, tak to tady chcíplo a nebylo by nic. A určitě nelšo jen o doménu, ale taky o všechna data a současné příspěvky na fóru !!! . Věřím tomu, že dá všechno dohromady a konečně to pořádně pojede ;).

Uživatelský avatar
nikabb
Příspěvky: 345
Registrován: čtv 22. pro 2011 15:02:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna vedení fóra phpBB.cz

Příspěvek od nikabb » pát 12. črc 2013 13:26:44

Fit píše:V čem se Otakar povyšuje? Nějak jsem si nevšiml.
psala sem v uvozovkách povyšuje( nevím jakým slovem bych to popsala). A také to není myšleno nějak zle ( Otakarovi se v případě dotčení omlouvám) ALe jde o to, že neodepisuje na SZ a ani k dotazu uživatele
TheEilag
se nevyjádřil ohledně příbrání posil. Zřejmě to chce zvládnout všechno sám.... administraci, moderování, podporu atd. 8-| To přece nejde a nesnaž se mi tvrdit, že ano. Nicméně já jakožto také s funkcí admin vždycky reaguji na SZ od uživatelů, ať už je tam napsán dotaz či jen informace. Vždycky alespoň odpovím, že sem to četla a budu to řešit nebo vysvětlení k tomu na co se uživatel ptá.... a taky si myslím, že by měli odpovídat všichni adminové, což byla jak se ukázalo chybná domněnka v případě Otakara :-(

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna vedení fóra phpBB.cz

Příspěvek od leschek » pát 12. črc 2013 13:39:58

Fit píše:
nikabb píše:...Víte co si myslím, že do budoucna plánujete sloučení vašeho webdealu a phpbb...
Byl by to jistě logický krok z jeho strany a projektu phpbb.cz by to jenom pomohlo, neboť by to rozšířilo základnu uživatelů a vše by bylo pod jednou a velmi kvalitní správou.
Já nějak nevidím výhody spojení phpBB.cz a Webdealu. Uživatelů by bylo víc, ale to by pro žádný z webů nic neznamenalo, protože jde o odlišné skupiny lidí, kteří si asi ani nemají co sdělit. Nevím jak je to na Webdealu (připadá mi to jako stránka, kde se shromažďují reklamní a promo akce - napovídá tomu i název. Navíc to ani neběží na phpBB - nikde jsem tam neviděl odkaz na phpBB), ale sem na phpBB.cz se nechodí diskutovat (pomineme-li tohle téma), ale jen požádat o pomoc při řešení problému s phpBB - po vyřešení problému není důvod sem znovu přijít. Tohle je prostě jen fórum s podporou a ne komunitní fórum.
nikabb píše:se nevyjádřil ohledně příbrání posil. Zřejmě to chce zvládnout všechno sám.... administraci, moderování, podporu atd. 8-| To přece nejde a nesnaž se mi tvrdit, že ano
Nedíval jsem se na statistiky, ale na tomto fóru se toho zase tak moc neděje, aby to nezvládl jeden člověk (když se tu ukáže jednou za den až dva dny).

Uživatelský avatar
kksmirice
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 17. úno 2012 21:39:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna vedení fóra phpBB.cz

Příspěvek od kksmirice » pát 12. črc 2013 14:16:38

leschek píše:... na tomto fóru se toho zase tak moc neděje, aby to nezvládl jeden člověk (když se tu ukáže jednou za den až dva dny).
S tímto tvrzením naprosto souhlasím. Admin (majitel) by sem měl chodit rozhodně častěji než Ti, kteří zdarma poskytují rady a pomoc.
Klidně mi Vykejte, mohl bych být Vašim dědou...
1. Murphyho zákon: Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: KK Zálabák Smiřice, test stránky pro všechny

[url=mailto://prolamy@email.cz?subject=phpBB%20pomoc]kontakt[/url] v případě pomoci - instalace systémů, založení databáze a tabulek, FTP přístup


Uživatelský avatar
kksmirice
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 17. úno 2012 21:39:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna vedení fóra phpBB.cz

Příspěvek od kksmirice » pát 12. črc 2013 18:26:13

Taky o ledasčem svědčí to, že nový majitel měl čas na změny footeru, ale aby si předělal odesilatele emailu z fóra na sebe, na to už nějak čas neměl. Stále je to na ameeca.

Změna avataru majitele je také velice podstatná věc pro funkčnost fóra. 8-|
Klidně mi Vykejte, mohl bych být Vašim dědou...
1. Murphyho zákon: Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: KK Zálabák Smiřice, test stránky pro všechny

[url=mailto://prolamy@email.cz?subject=phpBB%20pomoc]kontakt[/url] v případě pomoci - instalace systémů, založení databáze a tabulek, FTP přístup

Kamahl
Příspěvky: 1713
Registrován: ned 25. bře 2007 1:00:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna vedení fóra phpBB.cz

Příspěvek od Kamahl » pát 12. črc 2013 22:36:49

Webdeal samozrejme na phpbb bezi.
Nevidim dovod spekulovat o spojeni webdealu a phpbb.cz, uplna hlupost.

Uživatelský avatar
MaxiIV
Příspěvky: 32
Registrován: pon 31. bře 2008 0:15:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna vedení fóra phpBB.cz

Příspěvek od MaxiIV » ned 14. črc 2013 9:52:40

leschek
ale sem na phpBB.cz se nechodí diskutovat, ale žádat o radu
Naprostý souhlas, hledat inspiraci a hledám pořádně, nenajdu-li, požádat.

Ještě malá věcná,
sám řešit forum takového rozsahu ..nevím ..nevím, den má jenom 24 hodin,
může přijít nemoc, dovolené..
business mne naučil, že vždycky ve třech nebo v pěti,
hodně draze zaplacená zkušenost.
http://Forum.Class1.CZ aneb všechno jde řešit slušně, věcně a v klidu
protizákonně odpojen, holt slušnost se nevyplácí

Odpovědět