Mod CLASSIFIEDS

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Max2005
Příspěvky: 95
Registrován: úte 12. čer 2012 16:29:52
Kontaktovat uživatele:

Mod CLASSIFIEDS

Příspěvek od Max2005 » pon 15. dub 2013 9:33:10

Zdravím všechny,

nainstaloval jsem mod CLASSIFIEDS a k tomu češtinu, kterou jsem stáhnul ze stránek modu oboje jsem nainstaloval přes automod.

Už jsem snad 10x udělal obnovu všeho a stále se mi nepřekládají 3 věci. Nepřekládá se mi odkaz na mod, dále nejnovější inzerát a náhodný inzerát, tedy názvy těch oken.

Prosím, jak to změním.


P.S. měl sem za to že by u inzerátu také mělo být pokud je to na prodej tlačítko koupit, nebo tak něco a pod odečtem zbývajícího času by se mělo zobrazit možnosti koupit nyní, ale to tam není a nenašel sem nic podobného v administraci, tedy pokud sem to nepřehlédl.

Díky Max
Provozujeme cestovatelský web zaměřený na naší vlast s názvem Turistické informace aneb turistický průvodce naší vlastí

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Mod CLASSIFIEDS

Příspěvek od leschek » pon 15. dub 2013 12:15:43

Ahoj,
Autor asi nepřeložil pár řádků z instalačního souboru. Buď si to můžeš dopřeložit sám nebo můžeš zkusit můj překlad, kde to snad je (odkaz na překlady v podpisu a pak použít vyhledávání).

Tlačítko. Zkus přepnout na ang. a podívej se, jestli tam tlačítko je tak si ho nahrej mezi česká tlačítka nebo si tlačítko vytvoř (musí se upravit i soubor styles\tvuj_styl\imageset\cs\imageset.cfg, kde se určují velikosti a názvy tlačítek).
Někde bych měl mít vytvořené tlačítko pro prosilver, takže ho můžu poslat, jestli o to máš zájem a jestli ho najdu.

Uživatelský avatar
Max2005
Příspěvky: 95
Registrován: úte 12. čer 2012 16:29:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Mod CLASSIFIEDS

Příspěvek od Max2005 » úte 16. dub 2013 8:46:33

Ahoj díky zkusím stáhnout ten překlad od tebe.

Jinak jsem si naivně myslel jak je jednoduché změnit jazyk fora a ono ejhle :) nakonec jsem našel volbu v nastavení fora jako výchozí jazyk, tak sem to přepnul a i pro obnovení promazáni cache a kopletní hystorie to vždy pak skočilo zpátky do čj, ale dokud to běželo v aj tak tlačítko nebyloa ani nebylo tlačítko na přidání inzerátu.

Díky Max
Provozujeme cestovatelský web zaměřený na naší vlast s názvem Turistické informace aneb turistický průvodce naší vlastí

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Mod CLASSIFIEDS

Příspěvek od leschek » úte 16. dub 2013 13:06:33

K těm tlačítkům. Hledal jsem jako bl..c asi hodinu v kódu a zjistil, že tlačítko funguje s příponou .png. Pak jsem si vzpomněl, že jsem něco četl o blokování reklamy a zjistil, že mám v prohlížeči blokovanou reklamu, která se často dělá v gifu. Navíc to tlačítko má ve jménu ad (reklama, konkrétně button_post_ad.gif), takže je blokovaný doplňkem adblock (nebo tak nějak). Když de v něm nastaví vyjímka, tak se tlačítko zobrazí. To ale řeší problém jen u tebe, takže je asi lepší udělat tlačítko v .png nebo ho přejmenovat.

P.S. Takže jsem udělal tlačítka s jiným názvem než jsou originální. Protože mají jinou velikost než origo tlačítka (a lehce jiný font) tak jsem to zapakoval jako MOD (ke stažení zde), takže by tlačítka měli jít instalovat i pomocí AutoMODu. Já to instalovat pomocí AutoMODu nezkoušel, takže budu rád za fýdbek.

Uživatelský avatar
Max2005
Příspěvky: 95
Registrován: úte 12. čer 2012 16:29:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Mod CLASSIFIEDS

Příspěvek od Max2005 » stř 17. dub 2013 8:29:23

Ahoj,

díky, jen se chci zeptat pročítáním jsem asi úplně nepochopil jestli jsme vyřešili i to, že se pod odečtem zbývajícího času aktivního inzerátu nenašel tlačítko koupit, nebo tak něco, koukal sem i u tebe, ale není tam žádný inzerát, tak sem nezjistil, jestli to tam má být nebo ne.

Chybí mi viz příloha.

Díky Max
Přílohy
koupit.JPG
Chybějící možnost koupit
koupit.JPG (2.27 KiB) Zobrazeno 2328 x
Provozujeme cestovatelský web zaměřený na naší vlast s názvem Turistické informace aneb turistický průvodce naší vlastí

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Mod CLASSIFIEDS

Příspěvek od leschek » stř 17. dub 2013 12:37:49

Já to moc nepoužívám, ale mám za to, že pokud zadáš Paypal, tak se ukáže tlačítko [Buy now] od Paypalu. Pokud se nepletu, tak to tlačítko se načítá přímo z Paypalu.

Uživatelský avatar
Max2005
Příspěvky: 95
Registrován: úte 12. čer 2012 16:29:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Mod CLASSIFIEDS

Příspěvek od Max2005 » čtv 18. dub 2013 8:22:26

No to je právě to, že jsem to nikde nenašel. Tedy tu volbu.
Provozujeme cestovatelský web zaměřený na naší vlast s názvem Turistické informace aneb turistický průvodce naší vlastí

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Mod CLASSIFIEDS

Příspěvek od leschek » čtv 18. dub 2013 12:23:38

Při vytváření inzerátu se dá vyplnit i políčko "Paypal email".

Mick
Příspěvky: 5
Registrován: stř 14. dub 2010 16:49:05

Re: Mod CLASSIFIEDS

Příspěvek od Mick » stř 29. kvě 2013 19:47:01

Zdravím, mám stejný problém viz. úvodní příspěvek, čestinu, mod i tlačítka jsem přehrál už 3x vymazal cache obnovil šablony, skiny i obrázky a stejně to nezobrazuje. (http://stinkingbaits.cz) :-(

Uživatelský avatar
kksmirice
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 17. úno 2012 21:39:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Mod CLASSIFIEDS

Příspěvek od kksmirice » stř 29. kvě 2013 20:02:30

Můžete poskytnout, nebo zřídit údaje pro vstup na Vaše FTP? Pokud ano, pak mi je zašlete na SZ.
Klidně mi Vykejte, mohl bych být Vašim dědou...
1. Murphyho zákon: Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: KK Zálabák Smiřice, test stránky pro všechny

[url=mailto://prolamy@email.cz?subject=phpBB%20pomoc]kontakt[/url] v případě pomoci - instalace systémů, založení databáze a tabulek, FTP přístup

Uživatelský avatar
kksmirice
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 17. úno 2012 21:39:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Mod CLASSIFIEDS

Příspěvek od kksmirice » stř 29. kvě 2013 20:31:35

Nezobrazení způsobeno neprovedením úpravy MODu v jazykových souborech cs
Klidně mi Vykejte, mohl bych být Vašim dědou...
1. Murphyho zákon: Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: KK Zálabák Smiřice, test stránky pro všechny

[url=mailto://prolamy@email.cz?subject=phpBB%20pomoc]kontakt[/url] v případě pomoci - instalace systémů, založení databáze a tabulek, FTP přístup

Mick
Příspěvky: 5
Registrován: stř 14. dub 2010 16:49:05

Re: Mod CLASSIFIEDS

Příspěvek od Mick » stř 29. kvě 2013 20:36:07

Děkuji za expresní hotline a vyřešení :-)

Zamčeno