phpbb3 kalendář/eventy

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
losshortos
Příspěvky: 29
Registrován: úte 30. říj 2012 21:50:15

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od losshortos » pon 05. lis 2012 20:41:54

Zálohu z ftp mám také (bohužel už s nainstalovaným kalendářem). Záloha z ACP je ale bez kalendáře.

Když tedy obnovím zálohu 3 dny zpátky, měl by se ztratit pouze tedy ten kalendář? Žádné jiné úpravy jsem před touto zálohou nedělal.

Uživatelský avatar
kksmirice
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 17. úno 2012 21:39:58
Kontaktovat uživatele:

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od kksmirice » pon 05. lis 2012 20:53:59

Ano je to tak...
Klidně mi Vykejte, mohl bych být Vašim dědou...
1. Murphyho zákon: Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: KK Zálabák Smiřice, test stránky pro všechny

[url=mailto://prolamy@email.cz?subject=phpBB%20pomoc]kontakt[/url] v případě pomoci - instalace systémů, založení databáze a tabulek, FTP přístup

losshortos
Příspěvky: 29
Registrován: úte 30. říj 2012 21:50:15

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od losshortos » pon 05. lis 2012 21:21:30

Záloha se úspěšně obnovila. Upload modu stále funguje. Ostatním modum Details prohlížet mohu. Instalace toho kalendáře taky jde, ale kliknout na Details nejde. Vyhodí to tu chybu o subsilveru.. zkusil jsem ten styl úplně vymazat, ale taky nic. Nechápu, kde se ta chyba takhle z ničeho nic vzala. Ono když jsem s technikem opravil tu chybu s eacceleratorem, na details kliknout šlo.

Dnes jsem se přihlásil a najednou toto. Napadá vás ještě něco? Mockrát děkuji za vás čas, jsem už z toho zoufalý.

link: http://i46.tinypic.com/1z3w5q9.png

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od leschek » pon 05. lis 2012 21:48:35

Ta chyba s details je známá a je to chyba MODX instalačního souboru, která nemá na funkci MODu vliv. Ten instalační soubor můžeš otevřít v prohlížeči. Ty detaily jsou stejně informace z toho instalačního souboru.

losshortos
Příspěvky: 29
Registrován: úte 30. říj 2012 21:50:15

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od losshortos » pon 05. lis 2012 21:55:51

To už jsem se dočetl. Stále jsem ale u toho, že na druhém webu mi to normálně funguje. Jde o to, že v té záložce Details je ta funkce na překopírování z prosilveru do mého stylu.

Nechápu, proč když vrátím zálohu a manuálně odstraním všechny soubory od toho kalendáře, forum přestane fungovat.. nemůžu se toho prostě zbavit.

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od leschek » pon 05. lis 2012 22:04:45

Jestli máš kalendářem pořád upravený soubory phpBB, tak se není až zas tak čemu divit. (to jsem pochopil z toho, že máš zálohu FTP jen s kalendářem). Pokud se budeš chtít zbavit, tak asi budeš muset projít soubory manuálně a vrátit je do původního stavu (pokud to nejde přes AutoMOD, což zjevně nejde).

losshortos
Příspěvky: 29
Registrován: úte 30. říj 2012 21:50:15

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od losshortos » pon 05. lis 2012 23:54:40

Soubory jsem tedy ručně vrátil do původního stavu. Forum funguje (chyba s Details samozřejmě přetrvává).

Chtěl jsem ale nainstalovat zpět a mám problém s databází. Hlásí mi to duplicity, které se mi nedaří odstranit.

Kód: Vybrat vše

Error:Duplicate entry 'a_calendar' for key 'auth_option'
/* WARNING: do NOT execute the SQL commands on the mchat_acl_options table more than once if you're upgrading or trying to repair a previous installation of the calendar mod. Executing this command more than once will add duplicate entries to the table breaking your current permissions and causing the calendar to malfunction */ INSERT INTO mchat_acl_options (auth_option, is_global, is_local, founder_only) VALUES ('a_calendar', 1, 0, 0), ('m_calendar_edit_other_users_events', 1, 0, 0), ('m_calendar_delete_other_users_events', 1, 0, 0), ('u_calendar_view_events', 1, 0, 0), ('u_calendar_edit_events', 1, 0, 0), ('u_calendar_delete_events', 1, 0, 0), ('u_calendar_create_public_events', 1, 0, 0), ('u_calendar_create_group_events', 1, 0, 0), ('u_calendar_create_private_events', 1, 0, 0), ('u_calendar_nonmember_groups', 1, 0, 0), ('u_calendar_track_rsvps', 1, 0, 0), ('u_calendar_allow_guests', 1, 0, 0), ('u_calendar_view_headcount', 1, 0, 0), ('u_calendar_view_detailed_rsvps', 1, 0, 0), ('u_calendar_create_recurring_events', 1, 0, 0), ('m_calendar_edit_other_users_rsvps', 1, 0, 0)
Zkouším to přes phpmyadmin, ale když chci výše uvedené vložit, vyhodí mi to chybu o duplicitě).

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od leschek » úte 06. lis 2012 1:19:44

Jeden z kódérů na phpBB.com vytvořil UMIL instalátor pro kalendář. Teoreticky by pomocí něho mohlo jít odinstalovat kalendář z databáze a znovu ho tam nainstalovat. Ale nezkoušel jsem to a určitě bych si před tím, než bych to zkusil, zazálohoval databázi.

losshortos
Příspěvky: 29
Registrován: úte 30. říj 2012 21:50:15

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od losshortos » úte 06. lis 2012 1:36:37

Nakonec jsem ty duplicity odstranil, dalo to krásně zabrat. Vše jsem vyčistil, znovu nainstaloval. Kalendář je, zdá se, funkční.

A teď už (snad) řeším pouze estetický problém.

Takto to momentálně vypadá: http://i46.tinypic.com/2povek2.png
Takto chci, aby to vypadalo (červený text je oK): http://i45.tinypic.com/21d3q82.png

Nahoře se mi ale nezobrazuje ten text (má nastaven bílou barvu, asi): http://i45.tinypic.com/6q8rx5.png

Jsem si skoro jistý tím, že jsem vše nakopíroval správně. Chybí celkové ohraničení jednotlivých boxů a ta "modrá" lišta nahoře se mi také nezobrazuje.

Kód: Vybrat vše

http://phpbbcalendarmod.com/downloads/phpbb_Calendar_0_1_1.zip
Mohl bych Vám sem někomu postnout css (pokud to není i v něčem jiném)? Děkuji.

Uživatelský avatar
kksmirice
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 17. úno 2012 21:39:58
Kontaktovat uživatele:

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od kksmirice » úte 06. lis 2012 7:13:22

Postování souborů, které si můžeme prohlédnout on-line není řešení.

URL webu je podstatnější, bez toho se tu opět budeme bavit vysoce teoreticky.
Klidně mi Vykejte, mohl bych být Vašim dědou...
1. Murphyho zákon: Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: KK Zálabák Smiřice, test stránky pro všechny

[url=mailto://prolamy@email.cz?subject=phpBB%20pomoc]kontakt[/url] v případě pomoci - instalace systémů, založení databáze a tabulek, FTP přístup

laurel_31299
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 04. zář 2014 7:46:45

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od laurel_31299 » úte 10. úno 2015 12:03:19

Koukam, posledni zaznam 2012, tak to trosku rozjedeme. ;-)

Ne vazne, hledam funkcni kalendar s eventama, protoze zatim jsem zadny funkcni a 100% chodivy nenasel.
Mame forum 3.0.12.

DIky za pripadne napady, odkazy, pomoc.

Zamčeno