phpbb3 kalendář/eventy

Vaše dotazy, potíže nebo diskuze k phpBB3 MODům patří sem
Pravidla fóra
Nikdy na fóru nezveřejňujete své údaje (uživ. jméno a heslo) k vaší databázi a FTP, riskujete tím mnoho věcí. Od zneužití po zničení vašeho systému. Pokud je to opravdu nutné, tak doporučujeme vytvořit dočasný FTP účet pro ty potřebné soubory.

Oficiální podpora je z technických důvodů poskytována pouze MODům, které byly schváleny na phpBB.com, jejich seznam najdete zde.
losshortos
Příspěvky: 29
Registrován: úte 30. říj 2012 21:50:15

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od losshortos » čtv 01. lis 2012 20:38:18

kksmirice píše:Měl jsem samozřejmě na mysli MOD, který Vám dělá problémy. Tedy link na stažení mod_parser...

Jinak k chybám:
V liště -
FAQ { CALENDAR } Registrovat Přihlásit se
Netuším jak to mám opravit.. postup instalace toho kalendáře: s původním mod_parserem to nešlo, už jen při uploadu jsem okamžitě dostal internal server error 500 (a to u každého modu, který jsem se přes automod pokusil nahrát). Upravil jsem tedy mod_parser.php a mody šly uploadovat i instalovat. Takto jsem tedy tedy nahrál ten kalendář. Dokonce se i nainstaloval (pouze do prosilveru) a když se pokusím kliknout na detail, dostanu chybu uvedenou výše (chyba s upraveným mod_parserem). Vrátil jsem tedy původní soubor a opět internal 500.

Náhodou icq kontakt by na vás nebyl?

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od leschek » čtv 01. lis 2012 21:00:43

Ten CALENDAR se opraví tak, že se provedou změny, které jsou popsány v instalaci pro ang. soubory i na cs soubory.

losshortos
Příspěvky: 29
Registrován: úte 30. říj 2012 21:50:15

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od losshortos » pát 02. lis 2012 14:32:08

Ok, ale i tak si myslím, že toto vůbec neřeší můj problém. Na svém fóru tvrdíte, že jste calendar mod nainstaloval pomocí Automodu úspěšně. Toto se mně nedaří a pořád mám problém s internal server error 500.

Nějaké další nápady? Děkuji.

Uživatelský avatar
kksmirice
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 17. úno 2012 21:39:58
Kontaktovat uživatele:

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od kksmirice » pát 02. lis 2012 14:39:55

No stále dokola...
Po třetí Vás žádám o MOD s kterým máte problém. Kde jste stáhl mod_parser? Link na stažení.
kksmirice píše:Měl jsem samozřejmě na mysli MOD, který Vám dělá problémy. Tedy link na stažení mod_parser ...
kksmirice píše:... Podle Vašich screenů by se tedy mělo jednat o chybu v kódu. Kde jste stáhl MOD (link)? Docela by mne zajímalo, zda jde opravdu o chybu, nebo to má souvislost s nesprávnou verzí překladu. Všiml jsem si, že máte více chyb na fóru v překladech!
Klidně mi Vykejte, mohl bych být Vašim dědou...
1. Murphyho zákon: Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: KK Zálabák Smiřice, test stránky pro všechny

[url=mailto://prolamy@email.cz?subject=phpBB%20pomoc]kontakt[/url] v případě pomoci - instalace systémů, založení databáze a tabulek, FTP přístup

losshortos
Příspěvky: 29
Registrován: úte 30. říj 2012 21:50:15

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od losshortos » pát 02. lis 2012 14:50:56

Pardon, nedošlo mi, že se ptáte na tohle.

Zkrátka základní instalaci mám odsud: https://www.phpbb.com/downloads/?from=submenu

mod_parser.php je normálně umístěný v ../includes

link zde: http://www.edisk.cz/stahni/82402/mod_pa ... .85KB.html - obsahuje původní a modifikovaný soubor. s původním dostanu chybu 500, s modifikovaným tu, která je ve screenu o pár příspěvků zde.

Díky.

//edit: Ještě taková poznámka.. ono se to do prosilveru nainstalovalo asi správně (kromě tedy těch chybných přeložení). Akorát nemohu kliknout na Details. Jinak na to koukám a eventy vytvořit jdou. Do jiného stylu to ale nedostanu. Pořád stejné chyby.

Uživatelský avatar
kksmirice
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 17. úno 2012 21:39:58
Kontaktovat uživatele:

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od kksmirice » pát 02. lis 2012 15:07:49

Aha, takže abychom se pochopili správně.
Čistá instalace phpBB3, překlad češtiny a instalace MODu kalendaře, který vyhazuje chybu. Také mi pro jistotu dejte link, kde jste jej stahoval Vy.

Bohužel mi stažení Vašich souborů nejdovolí a plati na stahnito nebudu. Uložte soubory v zipu na Váš web a dejte sem link na stažení.

Nevím jak na tom budu časově přes víkend, ale pokusím se na to co nejdříve podívat.
Klidně mi Vykejte, mohl bych být Vašim dědou...
1. Murphyho zákon: Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: KK Zálabák Smiřice, test stránky pro všechny

[url=mailto://prolamy@email.cz?subject=phpBB%20pomoc]kontakt[/url] v případě pomoci - instalace systémů, založení databáze a tabulek, FTP přístup

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od leschek » pát 02. lis 2012 15:13:18

losshortos: Zkus si stáhnout poslední verzi AutoMODu na Githubu (na phpBB je myslím starší verze).
K překladu. Nevím odkud máš překlad a jestli je i s instalačním souborem. jestli ne, tak budeš muset provést úpravy jazykových souborů ručně.
Styl - je lepší provést úpravy ručně, protože Automod často nenajde kód, který má hledat.

losshortos
Příspěvky: 29
Registrován: úte 30. říj 2012 21:50:15

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od losshortos » pát 02. lis 2012 15:58:30

kksmirice píše:Aha, takže abychom se pochopili správně.
Čistá instalace phpBB3, překlad češtiny a instalace MODu kalendaře, který vyhazuje chybu. Také mi pro jistotu dejte link, kde jste jej stahoval Vy.

Bohužel mi stažení Vašich souborů nejdovolí a plati na stahnito nebudu. Uložte soubory v zipu na Váš web a dejte sem link na stažení.

Nevím jak na tom budu časově přes víkend, ale pokusím se na to co nejdříve podívat.
link zde: http://shortyweb.eu/osobni/php.rar

a takto jsem se pokoušel fixnout ten error: https://www.phpbb.com/bugs/modteamtools/62689

na všechny ostatní mody to fungovalo, tedy problém byl vyřešen. bez tohoto fixu dostanu error už jen při pokusu u upload nějakého modu srkze automod.

Uživatelský avatar
kksmirice
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 17. úno 2012 21:39:58
Kontaktovat uživatele:

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od kksmirice » pát 02. lis 2012 16:14:22

Ano na GITHubu je opraven jak mod_parser.php tak i další soubory.
Některé opravy jsou jen 12hodin staré...
Klidně mi Vykejte, mohl bych být Vašim dědou...
1. Murphyho zákon: Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: KK Zálabák Smiřice, test stránky pro všechny

[url=mailto://prolamy@email.cz?subject=phpBB%20pomoc]kontakt[/url] v případě pomoci - instalace systémů, založení databáze a tabulek, FTP přístup

losshortos
Příspěvky: 29
Registrován: úte 30. říj 2012 21:50:15

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od losshortos » pát 02. lis 2012 16:35:27

bez výsledku.. stále error 500. (původní)

+ http://i46.tinypic.com/23k2qs0.png (nový automod z githubu - ostatní mody opět fungují..)
Naposledy upravil(a) kksmirice dne pát 02. lis 2012 16:38:08, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Zbytečná citace předchozího příspěvku!

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od leschek » pát 02. lis 2012 18:25:14

Já bych jenom chtěl vědět, jaký MOD se pokoušíš instalovat. Díval jsem se na ten kalendář z googlu a poslední aktualizace je 5 let stará, což mi připadá docela hodně.

losshortos
Příspěvky: 29
Registrován: úte 30. říj 2012 21:50:15

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od losshortos » pát 02. lis 2012 19:36:37


losshortos
Příspěvky: 29
Registrován: úte 30. říj 2012 21:50:15

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od losshortos » sob 03. lis 2012 14:14:44

Napsal jsem na podporu Wedosu a vyžádal jsem si error log. Hned jak ho budu mít, postnu ho případně sem.

losshortos
Příspěvky: 29
Registrován: úte 30. říj 2012 21:50:15

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od losshortos » sob 03. lis 2012 16:15:28

Světe div se, ale podpora z Wedosu můj problém, zdá se, vyřešila. Chyby byly způsobené eAcceleratorem. AutoMOD nyní funguje správně.

Doufal jsem ale, že se vyhnu ruční editaci jiného stylu a tak jsem zkusil tuto funkci:

Obrázek

Vše má status Success, bohužel až na tento jeden blok:

Obrázek

Dotaz tedy zní, co s tím? Když tento řádek v mém stylu není, mám ho někde přidat?

Jinak Vám všem (oboum) děkuji za rady a přeji hezký víkend.

edit// linky zde: http://i50.tinypic.com/11jvi2s.png & http://i46.tinypic.com/2agtbi8.png

leschek
Příspěvky: 3015
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: phpbb3 kalendář/eventy

Příspěvek od leschek » sob 03. lis 2012 16:33:38

Jenom bych tě chtěl poprosit, jestli bys mohl příště poslat kód ne jako skrýnšot, ale v textovým formátu (a v bbcocu code). Líp se v tom hledá, kopíruje a tak. Málokdo to bude opisovat z obrázku, aby mohl něco najít. Takže můžeš, prosím, poslat tvůj overall_footer.html (z toho tvého stylu) a kód, co ten AutoMOD nemohl najít?

Zamčeno