Jaký freehosting vybrat?

Zde můžete psát o tématech jiných, než je phpBB.
Komalarn
Příspěvky: 1
Registrován: úte 23. srp 2011 13:13:57

Jaký freehosting vybrat?

Příspěvek od Komalarn » úte 23. srp 2011 13:20:29

zdravím,

Chtěl byc hse zeptat jaký FREE hosting vybrat pro hostováni phpBB fora
Zkoušel jesm IC.cz ale když sem se na něj chtěl pripojit tak mi File Zilla napsala: Pokus o připojení se nezdařil. Došlo k chybě „ECONNREFUSED - Connection refused by server“.

Tak se chci zeptat jestli to je hostingem nebo čim a dyštak jakej FREE hosting vybrat,

Díky

Uživatel
Příspěvky: 307
Registrován: pát 08. úno 2008 12:31:03

Re: Jaký freehosting vybrat?

Příspěvek od Uživatel » úte 23. srp 2011 15:44:18

Nejlepší free hosting je žádný. :-D
Velmi rychle jsem na to přišel a přešel jsem na placený hosting. Předejdeš tim zbytečným stresům a problémům navíc dnes seženeš placený hosting za pár stovek. ;-)

milosh
Příspěvky: 105
Registrován: ned 09. dub 2006 0:00:00

Re: Jaký freehosting vybrat?

Příspěvek od milosh » pát 26. srp 2011 21:30:58

kolego mohu zajistit hosting zdarma a bez reklamy, napis SZ ;-)

marcelapa
Příspěvky: 1
Registrován: pon 03. říj 2011 8:37:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký freehosting vybrat?

Příspěvek od marcelapa » pon 03. říj 2011 8:42:38

používám wedos za 30,- měsíčně, to je skoro zadarmo

tonda

Re: Jaký freehosting vybrat?

Příspěvek od tonda » ned 28. říj 2012 16:21:05

nazdar,

free je dobry na forpsi nebo ic, ale ta dostupnost ... 70% ?? to je tak na par nepodstatnych stranek,
urcite free ne a priplatit si 50-100kc napr. na isol.cz (ten je rychly a bezpecny) nebo wedos (levny a pomalejsi),
kde jsou jiz garance a podpora na phone,
mam na isolu 6 projektu a na wedosu zatim 3, ale prestashop jsem z ceskeho tahal na isol, wedos za 30kc nebyl vubec dostatecny ... a je to take nesmysl, rozumny web / eshop s navstevnosti 200-1000 uzivatelu denne si zaslouzi min. hosting za 100-200kc/mes,
tot muj nazor,
tonda
Naposledy upravil(a) leschek dne ned 28. říj 2012 16:22:25, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Ostraněn tag [b] - není třeba zvýrazňovat celý příspěvek

Uživatelský avatar
kksmirice
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 17. úno 2012 21:39:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký freehosting vybrat?

Příspěvek od kksmirice » ned 28. říj 2012 17:43:05

Pokud Free hosting, pak určitě NE na IC.CZ nebo WZ.CZ. Pomalé pro MySQL, nespolehlivé bez jakékoliv garance, podpora (pokud se to tak dá nazývat) žádná...

Pro Free hosting si musíš nejprve stanovit vlastní požadavky. Velikost prostoru, velikost databáze, počet databází, e-mail, cron, ....
Pak hledat.

Řekl bych, že z Free hostingu vede Endora. Nevýhody - velikost jedné databáze 20MB. Jinak si myslím, že je bezkonkurenční.

Pokud placené hostingy, pak zase určitě NE Banan.cz.
Forpsi a Wedos jsou velice slušné hostingy. Isol neznám, nemohu posoudit.
Klidně mi Vykejte, mohl bych být Vašim dědou...
1. Murphyho zákon: Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: KK Zálabák Smiřice, test stránky pro všechny

[url=mailto://prolamy@email.cz?subject=phpBB%20pomoc]kontakt[/url] v případě pomoci - instalace systémů, založení databáze a tabulek, FTP přístup

Cabelman
Příspěvky: 25
Registrován: pát 05. dub 2013 14:08:27

Re: Jaký freehosting vybrat?

Příspěvek od Cabelman » sob 27. dub 2013 15:49:25

Kolegové, mám takový jeden hypotetický dotaz z jiného soudku pro jedno hypotetické již-ne-malé fórum. ;-) Od jaké velikosti fóra myslíte, že se vyplatí projít z běžného hostingu na takovéto virtuální servery - http://www.websupport.cz/virtual-server ? Řekněme na ten "nejmenší?"

Cabelman
Příspěvky: 25
Registrován: pát 05. dub 2013 14:08:27

Re: Jaký freehosting vybrat?

Příspěvek od Cabelman » stř 22. kvě 2013 13:43:01

Tak nakonec jsme namisto pronajimani serveru rovnou poridili dva vlastni a zahousovali je, bylo to pro nas ekonomictejsi - http://www.websupport.cz/servery :)

EuroKarol
Příspěvky: 5
Registrován: sob 19. črc 2014 8:39:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký freehosting vybrat?

Příspěvek od EuroKarol » sob 19. črc 2014 8:55:47

Pokud chces hostovat phpBB zdarma tak zkus americký hosting freehostia.com. Dokonce si může prostřednictvím instalačního skriptu nainstalovat phpBB rovnou při registraci. Servery jsou v Chicagu, takže v ČR to může jít trošku pomaleji.
Spravuji několik webů, mezi jinými i http://www.europewebhosting.co/.

Tomas93
Příspěvky: 4
Registrován: pon 19. kvě 2014 12:36:00

Re: Jaký freehosting vybrat?

Příspěvek od Tomas93 » úte 22. črc 2014 22:17:06

Podle mě nejlepší ebola. Ikdyž je tam omezení na přenos dat, ale ze začátku to náramně stačí. Pokud bude návštěvnost vyšší, tak to už bude horší :D

Uživatelský avatar
Difadon
Příspěvky: 242
Registrován: úte 05. lis 2013 21:33:22
Bydliště: Špindlerův Mlýn
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký freehosting vybrat?

Příspěvek od Difadon » stř 23. črc 2014 8:47:14

Koukal jsem na ceník forpsi a přijde mi výhodnější Český hosting. Za ty peníze nabízí mnohem více prostoru.

Topol
Příspěvky: 1
Registrován: sob 04. črc 2015 13:09:49

Re: Jaký freehosting vybrat?

Příspěvek od Topol » sob 04. črc 2015 13:17:53

Já bych doporučil Pa+. Paplus dá 6 gb na disku 30GB přenos dat 2 ftp 2 maysql 2 emaily a ještě další výhody. Je to free hosting . Viz zde paplus.gq Doufám že má rada pomůže ;-)

sunka
Příspěvky: 1
Registrován: pát 22. úno 2019 0:03:07

Re: Jaký freehosting vybrat?

Příspěvek od sunka » pát 22. úno 2019 0:09:28

Já sedím na WEDOSU a jsem velmi spokojená. Super cena a všechno.
Nejrychlejší půjčka ihned na trhu.

x-rated
Příspěvky: 171
Registrován: pát 06. úno 2015 22:02:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký freehosting vybrat?

Příspěvek od x-rated » pát 22. úno 2019 21:21:12

takhle oživovat 5 let starý téma... :-/

free hosting rozhodně žádnej, a co se týká wedosu, tak to je taky bída :-| kdysi sem tam rval všechny weby, ale několikrát se mi stalo, že se různý weby na serveru mezi sebou ovlivňovaly, což je fatal error nejtěžšího kalibru, protože docházelo k těžko vysvětlitelnejm výpadkům a nikdo nevěděl, co se děje, takže nikdy více :-/ wedos je obrovskej a už i poměrně starej, takže to nemá úplně jednoduchý s nasazováním novejch způsobů a postupů (to neplatí o jejich ddos cohranách a fyzicky ani datacentrech, problém je s jejich interním uspořádáním a administrací webhostingů)

zajímavý je, že ten tvůj půjčkovej web neni u wedosu, ale u vs hostingu :D a právě vs hosting dělá hodně kvalitní webhosting snackhost, to je široko daleko nejlepší webhosting, s jakym sem se kdy setkal, tak snad jim to i vydrží :-) cenově vychází včetně https stejně jako u wedosu (kolem 500 za rok), ale parametry má lepší jak wedos nolimit extra za 1500
weby sou od sebe líp izolovaný, na webhostingu je jenom tls 1.2 a 1.3, podle potřeby se dá za příplatek aktivovat ssh a protože účtujou z dobíjenýho kreditu po dnech, tak se platí jenom za služby, který se aktuálně využívají, error a access logy sou standardní součástí bez příplatku... a mj. mají i hodně šikovnou a ochotnou technickou podporu :-)
fórum o připojení k internetu ➡️ internetforum.cz

Payn
Příspěvky: 96
Registrován: úte 03. bře 2015 19:09:42
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký freehosting vybrat?

Příspěvek od Payn » čtv 16. kvě 2019 19:48:01

Pro me je nejlepsi hosting Websupport, krasne ceny a kvalitni spickove zazemi
Head Game Developer, hlavni vyvojar, admin OS IRC

Snazim se pomahat uzivatelum reprodukovanim jejich chyby a naslednym resenim. Vzdy popiste chybu co nejkonkretneji: kdy se chyba objevila, po jakem zasahu/ci zmene, jak dlouho chyba pretrvava a kam odkazuje. Usetrite mi cas v hledani zavady.

Odpovědět