PHP register_globals

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané MODy a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
GX623X
Příspěvky: 19
Registrován: pát 11. čer 2010 17:24:47

PHP register_globals

Příspěvek od GX623X » ned 13. čer 2010 18:44:33

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, jestli se mám znepokojovat tímto nastavením:

Obrázek

Česká vysvětlivka mě dost mate. Podle vysvětlivky to chápu, že dané nastavení mám zapnuté a nejspíše by bylo lepší ho vypnout. Poradíte, jak bych toho mohl docílit?

Uživatelský avatar
gmvasek
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1910
Registrován: pát 20. led 2006 1:00:00
Bydliště: RuneScape W61/92
Kontaktovat uživatele:

Re: PHP register_globals

Příspěvek od gmvasek » ned 13. čer 2010 20:28:15

Napsat hostingu a požádat o jeho vypnutí, případně vypnout v administraci pokud to hosting umožňuje.
RuneScape Wiki | Můj Twitter | CSRUNE fórum | Smixovo fórum o phpBB3 - lastRSS

NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptejte se zde
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.

GX623X
Příspěvky: 19
Registrován: pát 11. čer 2010 17:24:47

Re: PHP register_globals

Příspěvek od GX623X » ned 13. čer 2010 21:12:50

No... :)) Tak to velmi pochybuji, že nějaká volba vypnutí v administraci na ic.cz je a psát na jejich podporu je jako hrách na stěnu házet.

Senky
Podpora
Podpora
Příspěvky: 2321
Registrován: sob 04. črc 2009 13:33:10

Re: PHP register_globals

Příspěvek od Senky » ned 13. čer 2010 21:18:44

Ono na ic.cz fóra fungujú, takže je to v pohode...
‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‎‏‎‏‏‎ ‎ ‎ ‎🔔
Browser & Mobile Notifications Extension
Nyní také podpora Safari (macOS i iOS)

Uživatelský avatar
gmvasek
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1910
Registrován: pát 20. led 2006 1:00:00
Bydliště: RuneScape W61/92
Kontaktovat uživatele:

Re: PHP register_globals

Příspěvek od gmvasek » ned 13. čer 2010 21:31:18

Samozřejmě jsi nezmínil že jsi na freehostingu, mluvil jsem o seriózním placeném...
RuneScape Wiki | Můj Twitter | CSRUNE fórum | Smixovo fórum o phpBB3 - lastRSS

NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptejte se zde
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.

GX623X
Příspěvky: 19
Registrován: pát 11. čer 2010 17:24:47

Re: PHP register_globals

Příspěvek od GX623X » ned 13. čer 2010 21:57:58

Placený hosting zatím nechci, protože nevím, jak dlouho mi vydrží chuť budovat něco s čím nemám zkušenosti a jistotu, že to dovedu do nějakého konce. :-/ Každopádně jsem se překonal a po špatné zkušenosti z dřívějších dob s podporou ic.cz jsem to riskl a kupodivu jsem měl z prd... štěstí, neboť jsem našel řešení problému.

Řešení problému je nečekaně snadné, stačí si vytvořit obyčejný textový soubor (klidně za pomoci poznámkového bloku ve Windows či jiného textového editoru) a vložit do něj následující řádek:
php_flag register_globals off
Poté soubor uložit pod názvem .htaccess a následně jej nahrát do kořene svého FTP serveru.
Tímto můžeme téma ukončit a já poděkovat za Vaše hodnotné příspěvky.

Zamčeno