Otazky k phpBB 3.3 po prechode z 3.0

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
sandokan
Příspěvky: 63
Registrován: úte 01. pro 2009 3:56:35

Otazky k phpBB 3.3 po prechode z 3.0

Příspěvek od sandokan » pát 03. črc 2020 0:50:26

Ahojte,

mal by som par otazok, snazim sa najst a neviem vyriesit tieto problemy:

1. Na phpBB 3.0.x bolo vyhladavanie, vysledky vyhladavania sa zobrazovali v podobe ako viewforum, cize pekne zoradene. Na phpBB 3.3 je to dost divoke a nepekne. Nepozna niekto mod, ktory by vysledky vyhladavania podal v podobnej podobe ako to bolo na phpBB 3.0.x?

2. Profil uzivatela je tiez dost skaredy a podla mna prilis natlaceny textom. Nevyzera to dobre. Opat hladam nieco co upravi profil do podoby ako to bolo na phpbb 3.0.x, aj ked v tomto pripade je to mozno vecou len templatu, ktory som pouzival. V najhorsom si budem musiet editovat template a pokusit sa to dostat do dakej krajsej podoby.

3. Rychle odkazy - Vyuzivate tuto funkciu na fore alebo ste ju radsej zrusili a menu prehodili niekde do hornej casti fora? Ved napokon rychle odkazy az take rychle nie je, pretoze ich treba rozkliknut a az potom sa zobrazi odkaz na moje prispevky, neprecitane temy a podobne.

Dakujem

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Otazky k phpBB 3.3 po prechode z 3.0

Příspěvek od TheEilag » pát 10. črc 2020 14:33:47

Dobrý den,

vše jde řešit zásahem do kódů, ale je to velmi složité.

S pozdravem
TheEilag
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Otazky k phpBB 3.3 po prechode z 3.0

Příspěvek od Otakar Pěnkava » pát 10. črc 2020 14:49:13

1) To bude asi něčím jiným, verze 3.3 v tomto nedělala nějaké rozdíly. Pošlete screenshoty.

2) To stejné jako bod 1)

3) Jak od kterého fóra, na některém fóru to mám skryté, jinde viditelné.
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

Odpovědět