problém s instalací

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
Mofiik

problém s instalací

Příspěvek od Mofiik » stř 08. dub 2020 23:11:06

Ahoj, rovnou k věci.. hodím soubory do FTP tak jak mají být, jdu na domenu a nenabídne mi to instalaci, hodí mi to jakýsi error, help pls. :-D


x-rated
Příspěvky: 171
Registrován: pát 06. úno 2015 22:02:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s instalací

Příspěvek od x-rated » pát 10. dub 2020 17:08:42

píše ti to, že se máš podívat do logů nebo kontaktovat technickou podporu endora
fórum o připojení k internetu ➡️ internetforum.cz

stani
Příspěvky: 5
Registrován: sob 09. kvě 2020 18:01:01

Re: problém s instalací

Příspěvek od stani » úte 12. kvě 2020 14:53:05

Také problém s instalací.

Postupoval jsem dle návodu, nahrál vše na FTP, zadám adresu domény do prohlížeče, ale namísto instalace se v prohlížeči objeví tato hláška:
"Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
"

Napíšu tedy na podporu webhostingu a dostanu odpověď z které nejsem příliš moudrý: "hlavickou PHP si muzete zobrazit ERR chyby v php
vice mene souvisi s .htaccessem, ktery se snazi ridit systemove funkce
zakomentujte nepotrebna nastaveni a pojede
"

Ví někdo (laikovi) poradit?

Eva004
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 213
Registrován: úte 12. črc 2016 23:35:19
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s instalací

Příspěvek od Eva004 » stř 13. kvě 2020 22:50:59

Dívala jsem se na adresu, ale máš tam nainstalované MyBB.
Pro instalaci musíš nahrát phpBB na hosting a zadat přímou adresu, kam jsi phpBB nahrál.
NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptej se zde na fóru
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJ před položením dotazu.
NEURGUJ podporu.

Odpovědět