odkaz "zapomnel jsem heslo" - nefuguje

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
Mortarum
Příspěvky: 12
Registrován: pát 17. bře 2017 0:31:52

odkaz "zapomnel jsem heslo" - nefuguje

Příspěvek od Mortarum » stř 04. bře 2020 13:35:37

ahoj,

presel jsem na verzi 3.3.0 a po importu databaze mi nefungovaly hesla ke vsem uctum. Chtel jsem vyuzit moznosti "zapomel jsem heslo" a tam si heslo zmenit, bohuzel po kliknuti na odkaz se mi vypise....muzete mi prosim poradit jestli to lze nejak opravit? jsem programator analfabet, jsem spis jen zrucnejsi uzivatel phpbb

http://forum.mortarum.net/

diky

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/path_helper.php on line 239: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4306: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3037)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4306: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3037)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4306: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3037)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4306: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3037)

x-rated
Příspěvky: 171
Registrován: pát 06. úno 2015 22:02:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: odkaz "zapomnel jsem heslo" - nefuguje

Příspěvek od x-rated » stř 04. bře 2020 17:39:30

v nastavení webhostingu vlevo je položka Konfigurace PHP, mělo by tam jít nastavit PHP 7.3 (až wedos zprovozní 7.4, dej 7.4)
a taky si nezapomeň v příplatkovejch službách aktivovat Lets Encrypt, teď je komunikace mezi klientem a serverem nešifrovaná, takže až se bude na fórum někdo přihlašovat přes nějakou bezplatnou wifi, odevzdá svý přihlašovací údaje správci sítě 🙄
fórum o připojení k internetu ➡️ internetforum.cz

Odpovědět