Nastavení zobrazení pořadí příspěvků fóra

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
Radgost
Příspěvky: 49
Registrován: stř 12. lis 2008 12:25:23
Kontaktovat uživatele:

Nastavení zobrazení pořadí příspěvků fóra

Příspěvek od Radgost » pon 10. úno 2020 20:15:13

Před nějakou dobou (snad po některé aktualizaci) se pro všechny členy fóra změnil výchozí stav zobrazování řazení příspěvků ve fóru.
Dříve se zobrazovaly nejnovější zprávy vždy na začátek vlákna, takže stačilo kliknout na jeho název a ihned se zobrazily poslední příspěvky.
Dnešní stav je takový, že uživatel klikne na název vlákna, načez se mu zobrazí příspěvky od nejstaršího data vložení a on se musí, aby zhlédl posdní příspěvky, překlikat až na konec vlákna.

Toto zobrazování lze uživatel sám změnit v Uživatelském panelu.
Nicméně by mě zajímalo, jakým způsobem toto zobrazování mohu jako admin změnit pro všechny členy fóra jedinou akcí.

P.S.
Všiml jsem si, že tento problém má více fór - nejen to mé.

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavení zobrazení pořadí příspěvků fóra

Příspěvek od TheEilag » pát 15. kvě 2020 12:04:43

Dobrý den,

možná by to šlo vyřešit tímto módem.

S pozdravem
TheEilag
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

Payn
Příspěvky: 96
Registrován: úte 03. bře 2015 19:09:42
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavení zobrazení pořadí příspěvků fóra

Příspěvek od Payn » stř 23. zář 2020 16:07:27

Radgost píše:
pon 10. úno 2020 20:15:13
Před nějakou dobou (snad po některé aktualizaci) se pro všechny členy fóra změnil výchozí stav zobrazování řazení příspěvků ve fóru.
Dříve se zobrazovaly nejnovější zprávy vždy na začátek vlákna, takže stačilo kliknout na jeho název a ihned se zobrazily poslední příspěvky.
Dnešní stav je takový, že uživatel klikne na název vlákna, načez se mu zobrazí příspěvky od nejstaršího data vložení a on se musí, aby zhlédl posdní příspěvky, překlikat až na konec vlákna.

Toto zobrazování lze uživatel sám změnit v Uživatelském panelu.
Nicméně by mě zajímalo, jakým způsobem toto zobrazování mohu jako admin změnit pro všechny členy fóra jedinou akcí.

P.S.
Všiml jsem si, že tento problém má více fór - nejen to mé.
Dobrý den, toto je interní nastavení v uživatelském panelu, stačí to jen nastavit. Musí si to každý uživatel nastavit zvlášť, přepnout jedno políčko snad není takový problém.
Head Game Developer, hlavni vyvojar, admin OS IRC

Snazim se pomahat uzivatelum reprodukovanim jejich chyby a naslednym resenim. Vzdy popiste chybu co nejkonkretneji: kdy se chyba objevila, po jakem zasahu/ci zmene, jak dlouho chyba pretrvava a kam odkazuje. Usetrite mi cas v hledani zavady.

Grizzly

Re: Nastavení zobrazení pořadí příspěvků fóra

Příspěvek od Grizzly » ned 11. říj 2020 11:48:02

Dobrý den,

uvedený postup je ale řešením pouze pro registrované uživatele fóra. Poku je fórum otevřené pro čtení neregistrovaným návštěvníkům, pak se jim příspěvky zobrazují od nejstaršího. Chtějí-li ale zobrazovat v opačném uspořádání, musí při každé návštěvě fóra nastavit způsob zobrazení "sestupně". Admin, nebo moderátor by ale měl mít možnost nastavit defaultní zobrazení...

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavení zobrazení pořadí příspěvků fóra

Příspěvek od TheEilag » ned 11. říj 2020 11:50:48

Dobrý den,

aktuálně je jediná možnost a to nastavit v uživatelském panelu nebo u každého uživatele přes administraci.
Pokud máte na fóru hodně uživatelů, je to časově delší, než to u všech nastavíte.

S pozdravem
TheEilag
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

Radgost
Příspěvky: 49
Registrován: stř 12. lis 2008 12:25:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavení zobrazení pořadí příspěvků fóra

Příspěvek od Radgost » úte 20. říj 2020 10:10:52

V pořádku. Díky za vyjádření.

Payn
Příspěvky: 96
Registrován: úte 03. bře 2015 19:09:42
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavení zobrazení pořadí příspěvků fóra

Příspěvek od Payn » stř 04. lis 2020 21:57:52

Grizzly píše:
ned 11. říj 2020 11:48:02
Dobrý den,

uvedený postup je ale řešením pouze pro registrované uživatele fóra. Poku je fórum otevřené pro čtení neregistrovaným návštěvníkům, pak se jim příspěvky zobrazují od nejstaršího. Chtějí-li ale zobrazovat v opačném uspořádání, musí při každé návštěvě fóra nastavit způsob zobrazení "sestupně". Admin, nebo moderátor by ale měl mít možnost nastavit defaultní zobrazení...
Dobře, pokud je mi tedy známo, phpbb umí rozlišit návštěvníka od člena - i tato selekce je v administraci plošné možná, stačí trochu pohledat.
Head Game Developer, hlavni vyvojar, admin OS IRC

Snazim se pomahat uzivatelum reprodukovanim jejich chyby a naslednym resenim. Vzdy popiste chybu co nejkonkretneji: kdy se chyba objevila, po jakem zasahu/ci zmene, jak dlouho chyba pretrvava a kam odkazuje. Usetrite mi cas v hledani zavady.

Odpovědět