Prisposobenie odosielania emailovych notifikacii

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
jofrey007
Příspěvky: 1
Registrován: úte 22. říj 2019 10:23:15

Prisposobenie odosielania emailovych notifikacii

Příspěvek od jofrey007 » úte 22. říj 2019 10:40:36

zdravim vsetkych

v nasej spolocnosti mame interne instalovany phpBB 3.2.5, vsetko chodi ako ma... bojujeme ale s dvoma problemami, ktore zatial nevieme rozlusknut:

1. emailova notofikacia Dokud toto téma nezobrazíte, nebude vám zasláno žádné další e-mailové upozornění. - radi by sme to mali nastavene tak, aby aj bez kliknutia na link uvedeny v emaile nadalej chodili emailove notifikacie, napriek tomu ze si danu temu nezobrazim hned kliknutim na odkaz do fora.

2. je mozne upravit email sablonu pre notifikaciu odpovedi na prispevky tak aby obsahovala cast prispevku (prvy odstavec) ? (ide o to, ze na zaklade prvej vety sa uzivatel rozhodne ci ho odpoved zaujima alebo nie).

vopred dakujem za fundovane odpovede :)

Payn
Příspěvky: 96
Registrován: úte 03. bře 2015 19:09:42
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prisposobenie odosielania emailovych notifikacii

Příspěvek od Payn » sob 26. říj 2019 1:41:29

Toto jde udelat pres rozsireni na Atom/RSS odber. Ja to tak mam a prehled u odebyranych kanalu je paradni. Vyfiltrovat jde v podstate vsechno
Head Game Developer, hlavni vyvojar, admin OS IRC

Snazim se pomahat uzivatelum reprodukovanim jejich chyby a naslednym resenim. Vzdy popiste chybu co nejkonkretneji: kdy se chyba objevila, po jakem zasahu/ci zmene, jak dlouho chyba pretrvava a kam odkazuje. Usetrite mi cas v hledani zavady.

Odpovědět