Správce rozšíření

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
KybernetCZ
Příspěvky: 22
Registrován: stř 03. říj 2018 15:33:45
Bydliště: Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Správce rozšíření

Příspěvek od KybernetCZ » pon 25. úno 2019 23:02:40

Zdravím borci :-D

Mám pro vás dotaz ohledně, jak udělat postup rozšíření mod?? Když jsem chtěl nahrát mod z phpBB.com přes FTP klient ale nevím jak postupně :-|

Děkuji moc. :-D

juro_
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 07. bře 2019 22:48:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Správce rozšíření

Příspěvek od juro_ » pát 08. bře 2019 1:03:49

Bylo by dobry prejit na SFTP a zablovat 21 port (FTP) spolu se vsemi ostatnimi porty, ktere nepotrebujes. Nejsem borec, tak nevim, ci to je pro mne : )), ale mody sem uz instaloval. Ta vec je takova, ze ten provider by ti mel dat minimalne "read me file" a pro vsechno ostatni co ti mody spojuje je tam more videi na YouTube a dokoce Wiki, nechutne velika dokumentace. Kdyz mluvime tak siroce ve vseobecnosti, ze ti tam "neco" neslape, tak namysto tvi chyby v postupu instalace to muze byt zrovna tak i nastavenim web servera, chybejici PHP rozsizeni (a dokonce i C, Python a nebo jina library) na tom Linuxe (rovno na serveru, ne v phpBB), odlisni (nekompatibilni) verze phpBB, atd... Obavam se, ze tady neni zadna vseobecni rada, kterou nenajdes jinde.

Uživatelský avatar
KybernetCZ
Příspěvky: 22
Registrován: stř 03. říj 2018 15:33:45
Bydliště: Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Správce rozšíření

Příspěvek od KybernetCZ » úte 26. bře 2019 18:22:16

Zdravím :-D ,

Prosím dejte mi vědět totiž informace, děkuji moc. :-D

Odpovědět