Nejde mi rozběhnout mobil

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
novacekvojacek
Příspěvky: 2
Registrován: stř 31. říj 2018 19:21:18

Nejde mi rozběhnout mobil

Příspěvek od novacekvojacek » čtv 01. lis 2018 21:28:06

Ahojky,potřebuji pomoc.Nešel mi zapnout mobil.Když jsem ho připojila na nabijecku,tak nabehlo logo,jde o Navon D504 V3,a pak panáček androidi a pod nim stalo No command.Šlo se dostat FO režimu recovery,ale nic víc.At jsem mackla co chtěla,nereagoval.Vždy napsal jen,ze je tam nějaká chyba.Nerozumim tolik telefonum,ale tak jsem procházela net.Tam jsem našla,ze je bud špatný android KO,nebo v hájí ROM a nebo tam chybí nějaký ovladač.No,nakonec jsem našla,jak přehrát andoid.Držela jsem se postupu a přehrála.Dala jsem Format-All/download.Telefon bohužel už vůbec nereaguje.Neboť jsem mela vybitou baterku,tak se mi to zřejmě nepovedlo.Bohuzel mobil nenabijel a nemam, kde nabit tu baterii,tak je KO.Možná půjde nějak rozběhnout v mobilu pres PC a nějaký ten upgrade,nebo něco takového.Obavám se,ze jsem mobil úplně podepsala a zničila tím základní desku,tedy vypálila.Předem moc děkuji za vaší pomoc. Cauky a dikec 😀😀😀😀

novacekvojacek
Příspěvky: 2
Registrován: stř 31. říj 2018 19:21:18

Re: Nejde mi rozběhnout mobil

Příspěvek od novacekvojacek » čtv 01. lis 2018 21:31:12

novacekvojacek píše:
čtv 01. lis 2018 21:28:06
Ahojky,potřebuji pomoc.Nešel mi zapnout mobil.Když jsem ho připojila na nabijecku,tak nabehlo logo,jde o Navon D504 V3,a pak panáček androidu a pod nim stalo No command.Šlo se dostat do režimu recovery,ale nic víc.At jsem mackla co chtěla,nereagoval.Vždy napsal jen,ze je tam nějaká chyba.Nerozumim tolik telefonum,ale tak jsem procházela net.Tam jsem našla,ze je bud špatný android KO,nebo v hájí ROM a nebo tam chybí nějaký ovladač.No,nakonec jsem našla,jak přehrát andoid.Držela jsem se postupu a přehrála.Dala jsem Format-All/download.Telefon bohužel už vůbec nereaguje.Neboť jsem mela vybitou baterku,tak se mi to zřejmě nepovedlo.Bohuzel mobil nenabijel a nemam, kde nabit tu baterii,tak je KO.Možná půjde nějak rozběhnout v mobilu pres PC a nějaký ten upgrade,nebo něco takového.Obavám se,ze jsem mobil úplně odepsala a zničila tím základní desku,tedy vypálila.Předem moc děkuji za vaší pomoc. Cauky a dikec 😀😀😀😀

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde mi rozběhnout mobil

Příspěvek od TheEilag » čtv 01. lis 2018 22:18:06

Dobrý den,

toto je technická podpora pro phpBB, ne pro mobily.

S pozdravem
TheEilag
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

Zamčeno