Dlouhé přidání příspěvku

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
marty156
Příspěvky: 58
Registrován: pon 29. čer 2009 19:29:22
Kontaktovat uživatele:

Dlouhé přidání příspěvku

Příspěvek od marty156 » stř 10. říj 2018 22:10:47

Ahoj , všiml jsem si že nejspíše po poslední aktualizaci se celkem dlouho přidávají příspěvky. Vždy když chci odeslat příspěvek tak mi to trvá cca 15 sekund než se odešle. Zkoušel jsem promazat cache a stále nic :). Pokud s tím někdo měl někdy problém budu rád za pomoc :). přemýšlel jsem znovu nahrát soubory k postingu , ale nejsem si jist zda to pomůže.

Edit:// Tak už jsem zjistil čím to je dělá to RH Topic Tags mód. Nemá s tím ještě někdo zkušenosti , celkem rád ho používám ?

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Dlouhé přidání příspěvku

Příspěvek od TheEilag » stř 20. bře 2019 11:26:21

Dobrý den,

zkuste promazat i sessions. Na jednom fóru to pomohlo.

S pozdravem
TheEilag
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

Payn
Příspěvky: 96
Registrován: úte 03. bře 2015 19:09:42
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dlouhé přidání příspěvku

Příspěvek od Payn » čtv 20. čer 2019 11:47:30

marty156 píše:
stř 10. říj 2018 22:10:47

Edit:// Tak už jsem zjistil čím to je dělá to RH Topic Tags mód. Nemá s tím ještě někdo zkušenosti , celkem rád ho používám ?
Zkuste z optimalizovat kod daneho modu
Head Game Developer, hlavni vyvojar, admin OS IRC

Snazim se pomahat uzivatelum reprodukovanim jejich chyby a naslednym resenim. Vzdy popiste chybu co nejkonkretneji: kdy se chyba objevila, po jakem zasahu/ci zmene, jak dlouho chyba pretrvava a kam odkazuje. Usetrite mi cas v hledani zavady.

Odpovědět