Špatné dekódování?

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
varinekCZ

Špatné dekódování?

Příspěvek od varinekCZ » stř 23. kvě 2018 10:18:41

Ahoj, řeším problém, se kterým si už nevím radu a proto se obracím s prosbou na Vás zkušenější.

Po dvou letech jsem se rozhodl obnovit mé fórum ze zálohy. Je to verze 3.0.12. Chystám se na update, ale nejdříve jsem chtěl mít funkční tuto verzi. Ve fóru je cca 25 modu tzn. že přechod na novou verzi nějaký čas zabere. Před 2 lety jsem měl host u USA hostu hostgator.com a fórum běželo bez problému. Nyní po nahrání staré zálohy jak na localhost (easyPHP) tak na forpsi se projevuje náhodně tato zvláštní chyba. Viz screen.

Obrázek

Uživatelské prostředí funguje OK. Tento problém nastává v ACP při správě uživatelů VŽDY. Teď jsem potřeboval vypnout jeden mod konkrétně board3portal a odpověď serveru byla stejná (mod se ale vypnul).

Co to může být za bordel? Za každou radu budu moc rád.

varinekCZ

Re: Špatné dekódování?

Příspěvek od varinekCZ » stř 23. kvě 2018 13:15:07

Tak trosku posun dal. Vypnul jsem GZIP kompresi. A uz se dostal k chybe:

"[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/acp/acp_users.php on line 144: Undefined index: ACP_USER_MCHAT"

acp_users.php je podle postupu instalace mchat spravne. Nastava vsak zahada, kdyz se prepnu do AJ verze fora editace uzivatele normlane funguje.

OK, rekl jsem si. Bude problem s prekladem nahral jsem do CS slozky original ENG a chyba stale stejna :D :D

varinekCZ

Re: Špatné dekódování?

Příspěvek od varinekCZ » stř 23. kvě 2018 13:40:08

Divný chyběla úprava. A já myslel že místo překladu by se mělo zobrazit ACP_USER_MCHAT a ne že to zhrouti cele forum. No nic uz to jede. :D

Kód: Vybrat vše

Open: language/en/acp/common.php
Find
Tip: This may be a partial find and not the whole line.
Code:Select all
?>
Add before
Tip: Add these lines on a new blank line before the preceding line(s) to find.
Code:Select all
// BEGIN mChat Mod
$lang = array_merge($lang, array(
	// Prune Feature
	'LOG_MCHAT_TABLE_PRUNED'	=> 'mChat Table was pruned',
	'ACP_USER_MCHAT'			=> 'mChat Settings',
));
// END mChat Mod

Odpovědět