chyba syntaxe při vytváření fóra

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
lukasMa
Příspěvky: 9
Registrován: pát 19. led 2018 20:16:33

chyba syntaxe při vytváření fóra

Příspěvek od lukasMa » stř 24. led 2018 13:37:07

Dobrý den "ahoj"

prosím o pomoc, pokouším se postavit fórum na phpBB a když jsem se podíval na web, tak bez toho, aniž bych něco měnil, na mě po zadání adresy vypadla chybová hláška.

s phpBB začínám a na php jsem úplně mimo - tak vás prosím o pomoc

adresa webu: http://funpc.cz/
chybová hláška: Parse error: syntax error, unexpected '=>' (T_DOUBLE_ARROW), expecting ')' in /data/web/virtuals/182389/virtual/www/domains/funpc.cz/vendor/composer/autoload_classmap.php on line 947
soubor php v příloze
autoload_classmap.php
(235.78 KiB) Staženo 90 x
Děkuji

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: chyba syntaxe při vytváření fóra

Příspěvek od Otakar Pěnkava » stř 24. led 2018 14:20:46

Zkuste nahrát soubory fóra znovu. Vypadá to jakoby se vše nenahrálo v pořádku. Občas se stane, že se nenahrají správně: https://www.phpbb.cz/viewtopic.php?f=85&t=23781
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

lukasMa
Příspěvky: 9
Registrován: pát 19. led 2018 20:16:33

Re: chyba syntaxe při vytváření fóra

Příspěvek od lukasMa » stř 24. led 2018 14:50:39

Já už si s tím právě pár dní hrál - dával jsem si tam jinou šablonu a malinko to ladil.... ale včera vím, že to ještě jelo a od té doby jsem na to ani nesáhl a pak toto.
Když by to jinak nešlo, budu muset přeinstalovat, ale mrzelo by mě o ty úpravy přijít :/

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: chyba syntaxe při vytváření fóra

Příspěvek od Otakar Pěnkava » stř 24. led 2018 18:50:40

Jaké úpravy jste tam dělal? Zasahoval jste nějak do zdrojových kódů na FTP?
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

lukasMa
Příspěvky: 9
Registrován: pát 19. led 2018 20:16:33

Re: chyba syntaxe při vytváření fóra

Příspěvek od lukasMa » stř 24. led 2018 19:48:10

Do zdrojového kodu jsem nezasahoval, jen pri instalaci sablony jsem kopiroval data do prislusnych adresaru, ale od te doby me web nekolik dni slapal v poradku - dale jsem vse ladil primo pres menu sablony a do FTP jiz nezasahoval. Vcera web na 100% slapal a od te doby jsem se neprihlasil ani do administrace, jen jsem si forum prohlizel pres prohlizec a dnes najednou tento problem.

Eva004
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 213
Registrován: úte 12. črc 2016 23:35:19
Kontaktovat uživatele:

Re: chyba syntaxe při vytváření fóra

Příspěvek od Eva004 » ned 11. úno 2018 14:56:11

Je problém aktuální?
NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptej se zde na fóru
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJ před položením dotazu.
NEURGUJ podporu.

Odpovědět