Nainstaloval jsem rozšiřeni a nefunguje mi forum.

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Zamčeno
RychuCz
Příspěvky: 12
Registrován: sob 13. led 2018 3:32:10

Nainstaloval jsem rozšiřeni a nefunguje mi forum.

Příspěvek od RychuCz » ned 14. led 2018 21:38:50

Nainstaloval jsem rozšiřeni, nefungovalo, tak jsem ho zakazal a odstranil ze serveru. Ted mi forum nefunguje a nechapu jak to mám dat do pořádku.
Nemůžu se dostat ani do administrace... nic.
Mam tuhle chybu:

Kód: Vybrat vše

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/class_loader.php on line 160: require(./ext/phpbb/ads/event/main_listener.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/class_loader.php on line 160: require(./ext/phpbb/ads/event/main_listener.php): failed to open stream: No such file or directory

Fatal error: require(): Failed opening required './ext/phpbb/ads/event/main_listener.php' (include_path='.:/data/web/virtuals/181162/virtual') in /data/web/virtuals/181162/virtual/www/phpbb/class_loader.php on line 160
Může mi prosím někdo pomoct? Děkuji.

EDIT/ Instaloval jsem tohle: https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... ediaembed/
Naposledy upravil(a) RychuCz dne ned 14. led 2018 22:51:45, celkem upraveno 2 x.

RychuCz
Příspěvky: 12
Registrován: sob 13. led 2018 3:32:10

Re: Nainstaloval jsem rozšiřeni a nefunguje mi forum.

Příspěvek od RychuCz » ned 14. led 2018 22:17:16

Když jsem do

Kód: Vybrat vše

/ext/phpbb/ads/event/main_listener.php
přidal ten soubor z toho rozšiřeni, co jsem mě na disku, (tj. main_listener.php ), myslel jsem že tak to vyřešim, tak je další chyba :

Kód: Vybrat vše

Fatal error: Uncaught Error: Class 'phpbb\ads\event\main_listener' not found in /data/web/virtuals/181162/virtual/www/vendor/symfony/event-dispatcher/ContainerAwareEventDispatcher.php:138 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/181162/virtual/www/cache/production/container_4335734bbdd20f586549a504dff5f80c.php(1655): Symfony\Component\EventDispatcher\ContainerAwareEventDispatcher->addSubscriberService('phpbb.ads.liste...', 'phpbb\\ads\\event...') #1 /data/web/virtuals/181162/virtual/www/vendor/symfony/dependency-injection/Container.php(297): phpbb_cache_container->getDispatcherService() #2 /data/web/virtuals/181162/virtual/www/vendor/symfony/dependency-injection/ContainerBuilder.php(442): Symfony\Component\DependencyInjection\Container->get('dispatcher', 2) #3 /data/web/virtuals/181162/virtual/www/includes/compatibility_globals.php(41): Symfony\Component\DependencyInjection\ContainerBuilder->get('dispatcher') #4 /data/web/virtuals/181162/virtual/www/common.php(137): register_compatibility_globals() #5 /data/web/virtuals/181162/ in /data/web/virtuals/181162/virtual/www/vendor/symfony/event-dispatcher/ContainerAwareEventDispatcher.php on line 138
Takže takhle si asi nepomůžu, co? Jak to ted mám udělat, aby to rozsireni přestalo fungovat? aby forum i nadale mohlo běžet? Prosím o radu.

RychuCz
Příspěvky: 12
Registrován: sob 13. led 2018 3:32:10

Re: Nainstaloval jsem rozšiřeni a nefunguje mi forum.

Příspěvek od RychuCz » ned 14. led 2018 22:59:27

UŽ! Děkuji, můžete to zamknout.
Stačilo vymazat soubory ve složce CACHE (y)

Zamčeno