phpBB3 HTTP Error 500

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
Don KartagenaCZ
Příspěvky: 9
Registrován: úte 21. dub 2015 10:59:13

phpBB3 HTTP Error 500

Příspěvek od Don KartagenaCZ » sob 20. kvě 2017 16:24:01

Dobrý den.
Od včerejšího večera registruji výpadky fora. Nelze si prohléhnout témata a ani se nelze přihlásit do administrace fora. POkaždé mi vyskočí stránka že "web forum.suva-craft.eu momentálně tento požadavek nemůže zpracovat." http error 500.
Zkoušel jsem i celé forum přeinstalovat a nechat vytvořit novou databázi ale problém stále přetrvává. Ptal jsem se podpory kde mám zahostovanej web i forum (hostováno na Hicorii), a tam jsem dostal odpoveď že jim crash log neukazuje žádnou chybu. Tak mě napadlo jetli by nemohla být chyba někde přímo v souborech. Nevěděl by někdo co s tím?
Předem děkuji všem za odpověď.
Přeji krásný zbytek dne.

Uživatelský avatar
smiesek
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 3059
Registrován: stř 22. úno 2006 1:00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: phpBB3 HTTP Error 500

Příspěvek od smiesek » sob 20. kvě 2017 17:37:11

teď jsem klikna na web a vše OK, problém přetrvává?

Don KartagenaCZ
Příspěvky: 9
Registrován: úte 21. dub 2015 10:59:13

Re: phpBB3 HTTP Error 500

Příspěvek od Don KartagenaCZ » sob 20. kvě 2017 18:42:27

Podpora na Hicorii upravila oprávnění na serverech php a začalo to fungovat. Ale z nějakého důvodu i když jsem se dostal do administrace, tak mi nešli nastavit oprávnění u for. Čili nezobrazila se tabulka kde se nastavují oprávnění. A asi po 30 minutách to vypadlo komplet a zase vyskakuje ta samá zpráva jako před tím.
Dodatek:Forum mám dané v "subs" složce. Tak mě tak napadlo jestli by nebylo lepší hodit forum do kořenového adresáře a nastavit mu subdoménu. Jestli by to vyřešilo tento problém.

Edit: Tak už to funguje promazal jsem cache ve foru a už to jede. Děkuji za ochotu mi pomoc :)
Edit:2 Tak skoro všechno funguje až na to že když si třeba rozkliknu forum "Dotazy" tak mi to hodí stejnou chybu.
Edit 3: Tak to vypadá že teď ty výpadky fora bude někde asi v konfiguraci fora. Když smažu cache ze složky fora, tak zase funguje než se zase vygenerují nové a nebo jeden určitej. V tu chvíly dojde zase výpadku.

Eva004
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 213
Registrován: úte 12. črc 2016 23:35:19
Kontaktovat uživatele:

Re: phpBB3 HTTP Error 500

Příspěvek od Eva004 » pon 26. čer 2017 21:21:14

Přetrvává problém?
NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptej se zde na fóru
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJ před položením dotazu.
NEURGUJ podporu.

Odpovědět