Search News Posts

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
marty156
Příspěvky: 58
Registrován: pon 29. čer 2009 19:29:22
Kontaktovat uživatele:

Search News Posts

Příspěvek od marty156 » stř 22. úno 2017 20:57:37

Ahoj lidičky, nevíte někdo kde se nastavuje , aby se z nových příspěvků nic nemazalo ?? Doufám že mě chápete. Pokaždé když vlastně přidáte něco nového tak se to ukáže záložce "Zobrazit nové příspěvky" a to se po nějaké době vymaže a ukazují se zase nové,ale já bych chtěl aby se to nemazalo. Příjde mi že se to totiž jednou za týden smaže. Doufám že mě chápete jak to myslím.

viz třeba zde: https://www.phpbb.cz/search.php?search_id=newposts taky tam nejsou třeba 2 roky staré příspěvky.

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Search News Posts

Příspěvek od TheEilag » stř 22. úno 2017 22:45:02

Dobrý den,

to by jste musel přímo zasáhnout do kódu phpBB na FTP.
Daná stránka: "Zobrazit nové příspěvky" jsou nastavené tak, aby příspěvky zůstaly do té doby, dokud si je daný uživatel nepřečte... Doba u záložky "Zobrazit nové příspěvky" není nijak nastavena.
Osobně nemazání již přečtených příspěvků může vyvolat u daného uživatele zmatek, což může být riziko odchodu uživatele z fóra.

S pozdravem
TheEilag
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

marty156
Příspěvky: 58
Registrován: pon 29. čer 2009 19:29:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Search News Posts

Příspěvek od marty156 » čtv 23. úno 2017 18:34:07

Jo takhle,takže to tam zůstane dokavaď si je uživatel nepřečte ?? Pokud je to takhle , tak to chápu to mi nevadí. Děkuji :)

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Search News Posts

Příspěvek od Otakar Pěnkava » pát 24. úno 2017 13:18:26

TheEilag: Nepleteš si to s Zobrazit nepřečtené příspěvky? Ty jsou nastavené tak, aby se nic z nich nemazalo dokud si je uživatel nepřečte.
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

marty156
Příspěvky: 58
Registrován: pon 29. čer 2009 19:29:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Search News Posts

Příspěvek od marty156 » sob 25. úno 2017 12:35:05

Jo nejspíš si to spletl , protože u zobrazit nové příspěvky mi příjde že se to promazává jednou za jeden týden :) ... celý týden se tam načítají příspěvky a pak příjde jeden den a začne to jakože od znovu co kdo přidá :).

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Search News Posts

Příspěvek od TheEilag » ned 26. úno 2017 1:01:34

Otakar: Jj, omlouvám se za překlep. :)
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

Odpovědět