V phpBB 3.2 mi nejdou nastavit styly.

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
nofire
Příspěvky: 27
Registrován: úte 10. čer 2014 14:04:00

V phpBB 3.2 mi nejdou nastavit styly.

Příspěvek od nofire » úte 31. led 2017 9:17:43

Ahoj, nevíte prosím někdo kde dělám chybu, když si stáhnu styl a nejde nastavit ?
Stáhnul jsem si styl proFormell ( http://demo.phpbb3styles.net/proFormell ... 8762a084af ). který je na základě prosilver. Klasicky ho rozbalím, nahraju na FTP do složky /forum/styles/, přejdu do phpBB v. 3.2 do administrace, záložka Přizpůsobení a znažím se nainstalovat styl. Ale nikde není vidět abych ho mohl přidat. U toho stylu proFormell je napsáno, že ve verzi 3.0.12 ale to snad nevadí. Nebo se pletu.

Díky za rady

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: V phpBB 3.2 mi nejdou nastavit styly.

Příspěvek od Otakar Pěnkava » úte 31. led 2017 13:19:14

Vadí to :-)

Když je u stylu 3.0.12, tak lze použít v rámci 3.0.X, ale už ne pro 3.1 a výše. Bylo tam spousta změn, mj. i ve struktuře stylů. S několika úpravami by sice ten styl šel rozchodit, ale nefungovalo by tam skoro nic (notifikace by nešly zobrazit atp.). Naopak styl pro 3.1.X lze už použít i pro 3.2. Mohou se samozřejmě vyskytnout problémy, že styl nebude umět eventy, které byly přidány v pozdějších verzích phpBB.
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

Uživatelský avatar
nofire
Příspěvky: 27
Registrován: úte 10. čer 2014 14:04:00

Re: V phpBB 3.2 mi nejdou nastavit styly.

Příspěvek od nofire » úte 31. led 2017 14:43:00

Díky moc za vysvětlení, už jsem zase o něco chytřejší :-) Prohledal jsem to tady i na Google, ale tohle jsem se nikde nedočetl.

Odpovědět