Ako vytvoriť link na vlastný profil

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
vBrute
Příspěvky: 65
Registrován: stř 21. srp 2013 20:02:26
Bydliště: BRUT.me
Kontaktovat uživatele:

Ako vytvoriť link na vlastný profil

Příspěvek od vBrute » pát 27. led 2017 13:38:58

Caute,
ako vytvorím link na vlastný profil na fóre, to jest taký univerzálny link na ktorý ked registrovaný užívateľ klikne, hodí ho to na jeho profil? Čo tam treba dať miesto čísla za tým u? memberlist.php?mode=viewprofile&u=54
tiež by som to potreboval aj pre blog mod a nedarí sa mi to vygoogliť 8-|

s pozdravom Brut

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako vytvoriť link na vlastný profil

Příspěvek od Otakar Pěnkava » pát 27. led 2017 13:57:33

Jakou máš verzi phpBB? A záleží, kde ten odkaz budeš chtít dávat - v phpBB (nešikovně) je několik proměnných, které za to lze dosadit, ale každá funguje v jiné části fóra.
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

vBrute
Příspěvky: 65
Registrován: stř 21. srp 2013 20:02:26
Bydliště: BRUT.me
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako vytvoriť link na vlastný profil

Příspěvek od vBrute » pát 27. led 2017 14:29:50

Verziu mám 3.0 a chcem to dať na hlavnú portálovú stránku (board3 Portal) ako link v menu, podarilo sa mi akurát spojazdniť link na moj fotoalbum, to je jednoduché

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako vytvoriť link na vlastný profil

Příspěvek od Otakar Pěnkava » pát 27. led 2017 14:56:28

Do functions.php si najdi funkci page_header, poté v ní najdi $template->assign_vars(array(
a přidej do toho pole řádek:
'UID' => $user->data['user_id'],

Poté kdekoliv napříč phpBB můžeš pro ID přihlášeného uživatele používat v šablonách {UID}
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

vBrute
Příspěvky: 65
Registrován: stř 21. srp 2013 20:02:26
Bydliště: BRUT.me
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako vytvoriť link na vlastný profil

Příspěvek od vBrute » pát 27. led 2017 15:18:44

pridal som, obnovil templaty, no po kliknutí na odkaz mi píše not found a adresa je http://brut.me/memberlist.php?mode=viewprofile&u={UID}

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako vytvoriť link na vlastný profil

Příspěvek od Otakar Pěnkava » pon 30. led 2017 19:31:25

Pošlete mi sem obsah souboru includes/functions.php. Vypadá to, že jste nedefinoval proměnnou do šablony.
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

vBrute
Příspěvky: 65
Registrován: stř 21. srp 2013 20:02:26
Bydliště: BRUT.me
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako vytvoriť link na vlastný profil

Příspěvek od vBrute » stř 01. úno 2017 16:45:02


Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako vytvoriť link na vlastný profil

Příspěvek od Otakar Pěnkava » čtv 16. úno 2017 16:51:08

Definoval jste to do špatného pole, najděte řádek číslo 4787 nebo 4788. Jeden z nich by měl být:

Kód: Vybrat vše

'SITENAME'						=> $config['sitename'],
Tak pod něj přidejte:

Kód: Vybrat vše

'UID' => $user->data['user_id'],
A pak můžete používat kdekoliv v šabloně proměnnou {UID}
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

Odpovědět