Oprava instalace 3.2.0

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Polskykotel
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 19. led 2017 10:42:41

Re: Oprava instalace 3.2.0

Příspěvek od Polskykotel » pát 20. led 2017 13:02:05

Takže fórum opět jede, smaznul jsem to cele. nainstaloval čistě a napojil databázi. Při instalaci jsem zvolil jiný název DB třeba phpbb_smazat. Zadal potřebné hesla. Jakmile se fórum nainstalovalo v confugu jsem změnil skutečný název DB a fórum šlape. Promazal cache a vše ok. Projistotu ještě v prohližeči F5 a je to ok. :-D Díky za radu s reinstalací.
Prakticky u nás není co nastavovat (žádné mody nemáme), jen je třeba překopírovat soubory v případě příloh, avatary, ranky apod.

Data se ti nepoškodí, máš je přece v databázi na serveru. A cestu k DB najdeš v config.php

Viz, že nekecám:
http://www.polskykotel.cz/forum

dema
Příspěvky: 37
Registrován: pon 01. zář 2014 12:04:32

Re: Oprava instalace 3.2.0

Příspěvek od dema » ned 22. led 2017 15:25:13

ahojte, nechcem otvarat novu temu, skusim tu. pokusal som sa aktualizovat z 3.1.10 na 3.2.0 automatickym updatom ako vzdy predtym a dopadlo to takto:

The installer has detected a timeout, you may try to refresh the page, which may lead to data corruption. We suggest that you either increase your timeout settings or try to use the CLI.

nevedel som sa pohnut, tak som len adresat install vymazal a vyzera ze forum funguje. adresar vendor ale ostal uz z verzie 3.2.0 a to moze byt problem, vsakze? ako by som to dal do regulerneho stavu?

este by som dodal, ze styl mam prosilver a jedine rozsirenie je tapatalk nainstalovane na fore. ak treba napisem aj adresu fora. dakujem

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Oprava instalace 3.2.0

Příspěvek od Otakar Pěnkava » čtv 26. led 2017 23:30:04

Jakou chybu vám to vypisuje při publikování příspěvku? Třeba se dopátrám chyby a poradím opravu.
dema píše:ahojte, nechcem otvarat novu temu, skusim tu. pokusal som sa aktualizovat z 3.1.10 na 3.2.0 automatickym updatom ako vzdy predtym a dopadlo to takto:

The installer has detected a timeout, you may try to refresh the page, which may lead to data corruption. We suggest that you either increase your timeout settings or try to use the CLI.

nevedel som sa pohnut, tak som len adresat install vymazal a vyzera ze forum funguje. adresar vendor ale ostal uz z verzie 3.2.0 a to moze byt problem, vsakze? ako by som to dal do regulerneho stavu?

este by som dodal, ze styl mam prosilver a jedine rozsirenie je tapatalk nainstalovane na fore. ak treba napisem aj adresu fora. dakujem
To znamená, že hosting má příliš malý čas běhu skriptu. Fórum se nestihne nainstalovat během té doby a proto to spadne a nainstaluje se jen to co se stihne. U koho hostujete?
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

MajaWiky
Příspěvky: 14
Registrován: úte 08. lis 2016 12:11:24

Re: Oprava instalace 3.2.0

Příspěvek od MajaWiky » pát 27. led 2017 8:34:28

Píše to při publikování příspěvku tuto chybu:
Fórum_chyba.jpg
A je to jak při zakládání nového příspěvku, tak při komentování již založeného.

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Oprava instalace 3.2.0

Příspěvek od Otakar Pěnkava » pát 27. led 2017 13:56:05

Pošlete mi screenshot z tabulky phpbb_notifications_types, něco podobného jsem už řešil.
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

dema
Příspěvky: 37
Registrován: pon 01. zář 2014 12:04:32

Re: Oprava instalace 3.2.0

Příspěvek od dema » sob 28. led 2017 23:09:14

Otakar Pěnkava píše:Jakou chybu vám to vypisuje při publikování příspěvku? Třeba se dopátrám chyby a poradím opravu.
dema píše:ahojte, nechcem otvarat novu temu, skusim tu. pokusal som sa aktualizovat z 3.1.10 na 3.2.0 automatickym updatom ako vzdy predtym a dopadlo to takto:

The installer has detected a timeout, you may try to refresh the page, which may lead to data corruption. We suggest that you either increase your timeout settings or try to use the CLI.

nevedel som sa pohnut, tak som len adresat install vymazal a vyzera ze forum funguje. adresar vendor ale ostal uz z verzie 3.2.0 a to moze byt problem, vsakze? ako by som to dal do regulerneho stavu?

este by som dodal, ze styl mam prosilver a jedine rozsirenie je tapatalk nainstalovane na fore. ak treba napisem aj adresu fora. dakujem
To znamená, že hosting má příliš malý čas běhu skriptu. Fórum se nestihne nainstalovat během té doby a proto to spadne a nainstaluje se jen to co se stihne. U koho hostujete?
Nevypise ziadnu chybu pri publikovani prispevku, normalne teraz aj s tym novych adresarom vendor sa zda ze ide ok vsetko.
hostujem na websupporte

Odpovědět