instalace phpbb3

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Uživatelský avatar
Depotys
Podpora
Podpora
Příspěvky: 59
Registrován: stř 16. bře 2016 13:52:40
Bydliště: Teplice, ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: instalace phpbb3

Příspěvek od Depotys » ned 25. zář 2016 21:37:24

Deaktivuj rozšíření mChat, pročisti cache v administraci fóra (hned na hlavní straně), aktivuj rozšíření a opět promaž cache.
Za rok neaktivity se mě nakupilo dost soukromých zpráv, pokud je Váš problém stále aktuální neváhejte napsat znovu.

Lorax
Příspěvky: 18
Registrován: pát 30. led 2015 1:33:04

Re: instalace phpbb3

Příspěvek od Lorax » pát 30. zář 2016 14:09:07

Už vše funguje, děkuji moc

Ještě jsem se chtěl zeptat, mohu udělat někoho dalšího jakože majitele forka? (červený prefix a práva) Když zadám práva v administraci je prexif zelený a nemá práva jako já

Uživatelský avatar
Depotys
Podpora
Podpora
Příspěvky: 59
Registrován: stř 16. bře 2016 13:52:40
Bydliště: Teplice, ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: instalace phpbb3

Příspěvek od Depotys » pát 30. zář 2016 14:25:21

Bude si to chtít udělat pořádek ve skupinách. :-)

.. ale jinak absolutně plná práva můžeš nastavit například tím, že nastavíš "zakladatele" ve správě uživatelů. Ovšem dobře si rozmysli, komu toto nastavuješ, dotyčnému následně dáš přístup úplně ke všemu.
Přílohy
zakladatel.png
Za rok neaktivity se mě nakupilo dost soukromých zpráv, pokud je Váš problém stále aktuální neváhejte napsat znovu.

Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: instalace phpbb3

Příspěvek od Otakar Pěnkava » pát 30. zář 2016 14:37:41

Pokud chceš aby uživatel měl pouze červený nick a základní práva do administrace, tak ho můžeš přidat do skupiny Administrátoři (administrace -> Uživatelé a skupiny -> Správa skupin). Nezapomeň mu tam vybrat, že chceš, aby ta skupina pro něj byla výchozí.
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

Lorax
Příspěvky: 18
Registrován: pát 30. led 2015 1:33:04

Re: instalace phpbb3

Příspěvek od Lorax » sob 01. říj 2016 18:35:31

super, ještě jednou díky

Zamčeno