Chyba v cestine

Popdora a diskuze o překladu phpBB3 od phpBB.cz
Uživatelský avatar
Otakar Pěnkava
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 581
Registrován: sob 25. říj 2008 16:17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba v cestine

Příspěvek od Otakar Pěnkava » pát 12. úno 2016 20:06:12

Věř, že já jsem také pro jednu češtinu jako dříve. Minimálně by v tom nebyl takový chaos.

Všechny chyby jsem opravil, akorát ty "Vyhledat příspevky uživatele" jsem už opravoval dříve, v současné verzi se mi nikde nepovedlo najít tuto chybu.

Děkuji za nahlášení chyb.
Starám se o projekt phpBB.cz od doby, kdy jsem jej zachránil před zaniknutím. Pomůžete mi a dostaneme jej zase nahoru?
Přes soukromé zprávy neposkytuji podporu. Napište do fóra, kde vyřešení problému může pomoci ostatním.

Uživatelský avatar
R3gi
Překladatel
Překladatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob 20. čer 2015 13:54:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba v cestine

Příspěvek od R3gi » pon 15. úno 2016 17:37:08

Paráda, díky :) Vyhledat příspěvky uživatele je již opraveno, všiml jsem si. Díky!

Uživatelský avatar
R3gi
Překladatel
Překladatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob 20. čer 2015 13:54:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba v cestine

Příspěvek od R3gi » úte 16. úno 2016 23:15:00

Ještě jsem si všiml pár drobností:
1. Není to úplně chyba, ale bylo by možné nahradit „Klikněte pro zobrazení oznámení“ prostým „Zobrazit oznámení“?
Zobrazit oznámení.png
Zobrazit oznámení.png (19.97 KiB) Zobrazeno 4346 x
2. Uživatelský panel → ... → Avatar
Místy avátar. Blbě email místo e-mail.
UCP_Avatar.PNG
3. Bylo by, prosím, možné změnit ACP → .MODY na „ROZŠÍŘENÍ“? Máme již v3.1 ;-)

Díky

EDIT 1: Ještě bych rád požádal o změnu překladu „Nucená reaktivace účtu“ v ACP → Správa uživatelů → Kategorie Rychlé nástroje. Je to dost matoucí, protože z toho není úplně zřejmé, zda bude po výběru této možnosti účet aktivován bez zásahu uživatele či zda bude uživateli „jen“ zaslán požadavek na aktivaci účtu. Změnil bych to na „Zaslat znovu aktivační e-mail“ nebo tak něco.

EDIT 2: „Nahlášená zpráva mělo za účel propagovat webovou stránku nebo jiný produkt.“

Marek001

Re: Chyba v cestine

Příspěvek od Marek001 » stř 01. úno 2017 10:55:41

Ahoj. Tip na vylepšení češtiny - změnit odkaz dole v patičce (Český překlad – phpBB.cz) na https. ;-)

Odpovědět