Update na 3.3.0

Zde můžete diskutovat o nové verzi phpBB nebo jejím překladu.
Odpovědět
Robert K

Update na 3.3.0

Příspěvek od Robert K » úte 26. kvě 2020 15:10:18

Ahoj,

mám problém s přechodem z verze 3.2.5 na 3.3.0.

Poslušně jdu přesně podle instrukcí, který píše moje fórum, že mám stáhnout příslušnej balíček 3.3.0 z webu updatů (updatuju z verze 2.5.9), pak ho přes FTP nahrát. No a když to udělám, že mám kliknout na link, kterej mě přesměruje na instal soubor a ten spustí instalaci. No tak to jo, všechno jde podle plánu - až na to, že mě instalace update pak upozorní, že je řada souborů v konfliktu s instalací novejch souborů (což už je podezřelý, když jsem do root foldru kurňa tu aktuální instalaci updatu 3.3.0 už nahrál/přepsal starší soubory přes FTP - tak s jakejma staršíma souborama je v konfliktu 3.3.0, když tam žádný starší soubory už nejsou??) a dává mi to na výběr nějakej nesmysl, že jestli chci stáhnout "merge conflicts archive".

Co to je? A k čemu to je?

Když kliknu dál na "update", tak se updatuje "updating files...", což skončí na 100 % - aby to tam zamrzlo a - finiš. Když kliknu na "Continue update process", nestane se nic. Když kliknu na "modified files archive" - což naprosto netuším, co přesně znamená - tak mě to nechá stáhnout hromadu dalších souborů. K čemu proboha? Píšou tam, že mám vybrat jednotlivý soubory a jednotlivě je nahrávat tam, kde by měly bejt. Zbláznili se??? 8-| :eh:

Takže v tuhle chvíle mám zrušený fórum a současně se nemám jak pohnout dál s updatem. Takže nemůžu ani tam, ani zpátky.

Takhle nějak vypadá fustrace z debilního, kreténskýho způsobu super nepřátelskýho updatu. Kdo to proboha vymyslel????

Je tady někdo, kdo by mi mohl poradit a napravit to šílenství?


S díky předem

Robert

x-rated
Příspěvky: 171
Registrován: pát 06. úno 2015 22:02:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Update na 3.3.0

Příspěvek od x-rated » ned 31. kvě 2020 10:17:46

ty soubory na ftp nepřepisuj, ale úplně smaž, nech tam jenom config.php a složky images a files
tyhle zmiňovaný soubory a složky už pak na ftp ze staženýho zipu nenahrávej, dej tam všechno ostatní kromě nich
fórum o připojení k internetu ➡️ internetforum.cz

Odpovědět