Obrázek k tématu

Zde můžete diskutovat o nové verzi phpBB nebo jejím překladu.
Odpovědět
vkolinger

Obrázek k tématu

Příspěvek od vkolinger » úte 11. zář 2018 7:58:17

Dobrý den. Děkuji adminům a jiným za trpělivost. Fórum už mi v pořádku běží ale vychytávám poslední věci a zjišťuji dopodrobna co vlastně phpbb umí a co ne.

Chci se zeptat zda je možné mí u každého tématu ve fóru obrázek. Tj. obrázek vedle každého tématu v přehledu. Ideálně aby se obrázek generoval automaticky podle jednoho z přiložených obrázků (příloha) v tématu. Děkuji.

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Obrázek k tématu

Příspěvek od TheEilag » pon 17. zář 2018 21:33:57

Dobrý den,

můžete specifikovat svůj požadavek?
Z vašeho dotazu jsem nepochopil, kde chcete obrázky umístit?
Aktuálně je možné mít u každého tématu ikony, dle výběru přispěvatele. Ovšem je logické, že musí být funkce ikon aktivována v nastavení oprávnění.

S pozdravem
TheEilag
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

vkolinger

Re: Obrázek k tématu

Příspěvek od vkolinger » úte 09. říj 2018 10:32:32

TheEilag píše:
pon 17. zář 2018 21:33:57
Dobrý den,

můžete specifikovat svůj požadavek?
Z vašeho dotazu jsem nepochopil, kde chcete obrázky umístit?
Aktuálně je možné mít u každého tématu ikony, dle výběru přispěvatele. Ovšem je logické, že musí být funkce ikon aktivována v nastavení oprávnění.

S pozdravem
TheEilag

Ikonu nepotřebuji. Jde mi o to aby se mi u každého tématu (v přehledu témat ve fóru) vytvořil náhled - fotka. Ideálně první fotka z přiložených fotek ale to být nemusí. Hlavně aby šla taková fotka nějak zvolit při tvorbě nového tématu.

Eva004
Junior tým
Junior tým
Příspěvky: 213
Registrován: úte 12. črc 2016 23:35:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Obrázek k tématu

Příspěvek od Eva004 » úte 09. říj 2018 21:26:43

Nahraď obrázky u ikon, pak si bude moci uživatel vybrat fotku, která se bude zobrazovat v přehledu témat.
NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptej se zde na fóru
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJ před položením dotazu.
NEURGUJ podporu.

vojtechkolinger

Re: Obrázek k tématu

Příspěvek od vojtechkolinger » pát 12. říj 2018 11:32:45

Eva004 píše:
úte 09. říj 2018 21:26:43
Nahraď obrázky u ikon, pak si bude moci uživatel vybrat fotku, která se bude zobrazovat v přehledu témat.
Potřebuji aby si uživatel mohl fotku vybrat sám z fotek, které bude uploadovat, ne z předem připravených...

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Obrázek k tématu

Příspěvek od TheEilag » sob 13. říj 2018 8:15:13

Dobrý den,

mám dojem, že taková možnost u phpBB ještě není. Nemám ale úplnou databázi všech módů, protože jsou vytvářeny i uživateli phpBB. Zkusím se podívat a pak dám vědět.
Děkuji za pochopení.

S pozdravem
TheEilag
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

Odpovědět