Aktualizace 3.2.1

Zde můžete diskutovat o nové verzi phpBB nebo jejím překladu.
Odpovědět
76Charlie
Příspěvky: 3
Registrován: ned 17. dub 2016 14:44:34

Aktualizace 3.2.1

Příspěvek od 76Charlie » sob 29. črc 2017 10:56:05

Ahoj všem chtěl bych se zeptat než začnu něco dělat na svém fóru s aktualizací mám verzi 3.2.0 a chtěl bych aktualizovat na verzi 3.2.1 ale zarazilo mě že vždy byl aktualizační balíček na následující verzi ale teď je tam celá instalace mám počkat až bude aktualizační baliček nebo už to funguje tak že použiji celou instalaci???? Nechci nic posrat proto se ptám děkuji předem za odpověď

Uživatelský avatar
TheEilag
Podpora
Podpora
Příspěvky: 602
Registrován: ned 01. led 2012 17:56:56
Bydliště: ČR, Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace 3.2.1

Příspěvek od TheEilag » sob 29. črc 2017 13:19:45

Dobrý den,

příspěvek jsem upravil do podoby v souladu s pravidly, konkrétně s bodem i. Příspěvky se zbytečným formátováním (tučný, veliký nebo barevný text) budou upraveny a formátování z nich odstraněno.
Trochu Vašemu problému nerozumím, jak instalační balíček na celou instalaci?
Pokud jste stahoval balíček na aktualizaci, tak by Vám měla naskočit jen aktualizace, resp. vyplnění formulářů podobným jako u instalace, akorát doporučuji provést zálohu.

S pozdravem
TheEilag
POSKYTUJI pouze placenou podporu přes Messenger/SZ a jiné komunikační protokoly.
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE A ČTĚTE PRAVIDLA před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.
NEŽÁDEJTE mne o úpravy/aktualizaci Vašeho fóra. Žádosti o aktualizace pište do fóra Pracovní příležitosti.
NEŽÁDEJTE o hledání módu/stylu/překladu, využijte funkci hledat.

76Charlie
Příspěvky: 3
Registrován: ned 17. dub 2016 14:44:34

Re: Aktualizace 3.2.1

Příspěvek od 76Charlie » sob 29. črc 2017 15:49:38

Omlouvám se za velikost písma jinak jsem myslel tak že vždy na na začátku tohoto fóra byli dva odkazy na stažení a to celého fóra a nebo jen aktualizační ho balíčku co je mezi verzemi u mě tedy z verze 3.2.0 na verzi 3.2.1

Odpovědět