Smilie - problém - akutní

Diskuse výhradně o phpBB2.
Pravidla fóra
Dnem 1.1.2009 oficiálně skončila podpora pro phpBB2. Bezpečnostní aktualizace budou vydávány jen do 1.2.2009. Proto doporučujeme co nejrychleji přejít na aktuální verzi phpBB3, která je ke stažení zde nebo zde.
Deathell
Příspěvky: 9
Registrován: pon 15. kvě 2006 0:00:00

Smilie - problém - akutní

Příspěvek od Deathell » čtv 18. kvě 2006 18:04:59

:arrow: Uploadněte kolekci smajlíků do složky /images/smiles/
:arrow: Jděte do administrace a klikněte na "Emotikony (smajlíky)"
:arrow: Klikněte na "importovat kolekci smajlíků"
:arrow: Vyberte .pak soubor vašich smajlíků
:arrow: A je to :wink:

Rád bych to tak udělal, ale v admin panelu nemam kde kliknout na "Emotikony (smajlíky)"
Přejmenoval jsem novou kolekci tak, aby názvy byli shodný s těmi původními a přepsal je.
Je v tom teď ale nehoráznej chaos.
Původní se promíchali s novými, přesto že ty původní tam již být neměli.
Potom co se mi nikdo neozval ze sekce návody, tak jsem všechny smajlíky smazal a nahradil je novou kolekcí.
Protože nemůžu najít v admin panelu kde je mam přidat (vidim pouze okno s cestou k nim) tak smajlíci zmizeli úplně *05*
Potřebuju nutně poradit jak na to. Dost to spěchá.
Ještě chvíli a uživatelé mě ukamenujou *14*
Předem moc dík.

ameeck
Příspěvky: 6425
Registrován: ned 06. lis 2005 1:00:00

Příspěvek od ameeck » čtv 18. kvě 2006 22:52:33

Nahraj znovu na FTP složku admin/ (souborama z .0.20), snad nemáš MODy, to samé udělěj se složkou admin v vzhledu, nahraj do všech vzhledů složku ze subSilvera

Pokud máš na fóru nějaké MODy a nechce se ti nahrávat admin složka, zchekuj, jeslti tam máš soubor admin_smilies.php, pokud ne nahraj ho...

Příště nedělej takovýhle řešení, zvlášt když nevíš co to udělá...

Pokud toto selže, tak jdi do databáze, vyprázdni tabulku se smajlama(snad phpbb_emoticons, nebo phpbb_smilies) a napln ji daty z originalni instalace, samozrejme musi byt po tomto kroku na foru i puvodni pakl smajlíku ve složce images....

Deathell
Příspěvky: 9
Registrován: pon 15. kvě 2006 0:00:00

Příspěvek od Deathell » čtv 18. kvě 2006 23:03:34

Díky Ameecku.
Už to vyřešil kluk co se mi ozval.
Tvoje odpověď se bude samozřejmě hodit.
Skvělou práci tady děláš.
Díky moc.

Zamčeno