Jak se zbavit spamů?

Diskuse výhradně o phpBB2.
Pravidla fóra
Dnem 1.1.2009 oficiálně skončila podpora pro phpBB2. Bezpečnostní aktualizace budou vydávány jen do 1.2.2009. Proto doporučujeme co nejrychleji přejít na aktuální verzi phpBB3, která je ke stažení zde nebo zde.
samka
Příspěvky: 5
Registrován: stř 27. úno 2008 15:34:24

Jak se zbavit spamů?

Příspěvek od samka » sob 01. lis 2008 15:53:30

Potřebuju radu, takže na mejch stránkách tak mam tohle suprový fórum. Problém je, že tam mam zaregistrovanejch cca. 2500 lidí, jenže 2300 z nich sou roboti či co, co mi tam píšou spamy... Mě nejde o ty spamy. V pohodě můžu smazat jejich příspěvky, to neni tak náročný, ale mít tam 2300 robotů (už daly i rekord v návštěvnosti :D) to už je celkem dost a já NECHÁPU jak se tam registrujou (máme tam ,,opište kód z obrázku, máme tam snad všechno!!). Já fakt nevím, prosím, co tam mam dát, aby se tam neregistrovaly. Hrozně blbě se mažou a to už snad pak ani nemá cenu je mazat, když vim, že se tam zaregistrujouu znovu. Teďka se mi ani nezobrazujou stránky, protože moje webky zabíraj moc místa. Děkuju za cokoliv za radu (klidně i jak se dá smazat třeba milion uživatelů najednou - COKOLIV! Nejlepší by bylo poradit co dát do tý registrace O:-) A jestli neexistuje nějakej vymakanej způsob jak je mazat rychleji.), Vaše Samka

WhiteWolfSix
Příspěvky: 9436
Registrován: pon 24. črc 2006 0:00:00
Bydliště: 48°43'N, 19°08'E
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se zbavit spamů?

Příspěvek od WhiteWolfSix » sob 01. lis 2008 18:36:17

Nuž to je problém phpBB2 fór. Napriek tomu, nájdeš tu mnoho návodov a riešení ako sa zbaviť spammerov, najlepším riešením je prejsť na novšie phpBB3 fórum. Návod ako to spraviť je tu na fóre úplne hore v sekcii Návody a tutoriály.
WhiteWolfSix (WW6)
Nežiadajte ma o pomoc prostredníctvom icq a SS (SZ)

Uživatelský avatar
gmvasek
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1910
Registrován: pát 20. led 2006 1:00:00
Bydliště: RuneScape W61/92
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se zbavit spamů?

Příspěvek od gmvasek » sob 01. lis 2008 22:48:28

Změna parametru agreed při registraci, otočení ověřovacího kódu a neprojde ti ani jeden bot. Mimochodem jakou máš verzi phpBB?
RuneScape Wiki | Můj Twitter | CSRUNE fórum | Smixovo fórum o phpBB3 - lastRSS

NEPOSKYTUJI podporu přes ICQ/Jabber/SZ ani jiné komunikační protokoly! => ptejte se zde
NEPOSKYTUJI podporu pro warez fóra.
HLEDEJTE před položením dotazu.
NEURGUJTE podporu.

Zamčeno